Parkovací objekt ul. Budovatelská

Městský obvod Ostrava-Poruba vypsal zakázku na vypracovaní projektové dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení pro stavbu podzemního parkovacího objektu na ulici Budovatelská.

Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro vydání územního rozhodnutí a projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů, jeho příloh a prováděcích vyhlášek, včetně výkonu inženýrské činnosti za účelem vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, spočívající v projednávání dokumentací s DOSS a správci sítí a zajištění všech potřebných podkladů, posudků, vyjádření a smluv pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, včetně zajištění potvrzení o nabytí právní moci těchto rozhodnutí a dále zpracování dokumentace pro zadání veřejné zakázky na stavební práce v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, jeho příloh a prováděcích vyhlášek (veškerá plnění shora dále také jen „projektové dokumentace“ nebo „dílo“), a to vše výše pro stavbu: Podzemní parkovací objekt ul. Budovatelská, Ostrava-Poruba (dále jen „stavba“). Předmětem plnění je také provedení všech činností nezbytných pro řádnost a úplnost výše uvedených projektových dokumentací.

Projektová dokumentace bude řešit výstavbu jednopodlažního podzemního parkovacího objektu na pozemku parc. č. 383, k. ú. Poruba, obec Ostrava s dopravním napojením z ulice Budovatelská, včetně sportovního multifunkčního hřiště na střeše parkovacího objektu. Navržený parkovací objekt využije svažitou konfiguraci terénu a za účelem snížení nákladů na větrání a klimatizaci bude řešen jako částečně otevřený. Navržený parkovací objekt má pojmout cca 140 parkovacích míst, objekt bude zohledňovat možnosti parkování automobilů s alternativním pohonem, motocyklů a jízdních kol. Sportovní multifunkční hřiště na střešní konstrukci parkovacího objektu bude sloužit zejména pro potřeby Jazykového Gymnázia Pavla Tigrida Ostrava-Poruba. Předmětem projektové dokumentace budou také terénní a vegetační úpravy související s výstavbou navrženého objektu.

Umístění stavby:

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. balde :

  konečně někdo začal uvažovat hlavou pecka

  Thumb up 17 Thumb down 0
 2. Jája :

  balde: Začalo uvažovat hlavou?
  A to gymnázium vedle nepotřebuje venkovní hřiště? Na gymnáziu se už necvičí? :-)

  Thumb up 0 Thumb down 10
 3. Jája :

  balde: No beru zpět, tak hřiště tam bude… Tak opravdu se začalo myslet hlavou.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. Adam :

  Jája: Ono zrovna Gymnázium Pavla Tigrida, plné dcerušek podnikatelů, hriště potřebuje úplně minimálně. Myslím že by škola přežila i bez něj, a rozhodně bez něj přežije během stavby. Možná to pro vás bude novinka, ale pubertální a adolescentní slečny na hodiny tělocviku obvykle prostě nechodí.

  Thumb up 4 Thumb down 12

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.