Parkovací dům Havířov

Autor projektu: Atelier Simona Group

Projekt parkovacího domu + restaurace McDonald’s v Havířově.Zdroj: atelier-simona.cz

Související články


Komentáře

 1. Zuzana :

  Dobrý den, kdy ma dojit k vystavbě mc donaldu v Havířově.Dík

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Marek Jurnost :

  Varianta 1 by byla vkusnější, přeci jenom ty gabiony ve variantě 2 nepůsobí tak vzdušně jako prosklenná plocha u v.1. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Honza T. :

  Parkovací plocha kterou chtějí zastavět parkovacím domem je využívána pro mobilní atrakce pro děti které občas ve městě jsou .Kde teda budou přesunuty když bude plocha zastavěna jako ostatní které k tomu účelu kdysi sloužili? Dále. Plocha byla záměrně kdysi umístěna projektována u nemocnice jako zpevněná plocha pro případ krizové situace kdy kapacita nemocnice nebude stačit a bude nutná polní nemocnice pro příjem pacientů ? Proč stavět http://www.mcdonalds.cz/ když Havířov má přibývající počet nevyužitých prostor ?

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. Honza T. :

  Naproti přes cestu je v dolině hřiště kdyby se tam provedla stavba podzemního patrového parkovacího stání tak na střeše objektu by mohlo zase vzniknout hřiště a příjezd by mohl ústit na ulici – U Stromovky – Podobný projekt už má město Orlová http://www.dobrapraxe.cz/cz/kraj/orlova-viceucelovy-parkovaci-objekt

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.