Palace znova vybírá zhotovitele stavby

Po přepracování a dohotovení projektu firma Sedm stromů opět vybírá zhotovitele projektu Kampus Palace. Mimo jiné, byly zveřejněny nové vizualizace a o projektu kampusu fungují i webové stránky.

Citace veřejné zakázky:

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexní rekonstrukce a modernizace stávajícího objektu známého jako Hotel Palace na studentskou rezidenci pod názvem „Kampus Palace“, tj. provedení stavebních prací, dodávky a montáže jednotlivých technologií ve formě generální dodávky, včetně koordinace případných ostatních určených dodavatelů až po získání kolaudačního rozhodnutí. Plnění bude vybraným uchazečem zajištěno v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami této veřejné zakázky. Zadavatel požaduje zajištění plnění předmětu veřejné zakázky takovým způsobem, aby prostřednictvím realizace jednotlivých řešení byly maximálně efektivně splněny potřeby a požadavky zadavatele vyplývající zejména z technické dokumentace, např. z projektové dokumentace pro provedení stavby, ze závazného návrhu Smlouvy o dílo, a to při splnění všech ostatních zadávacích podmínek.

kampus palace

Popis projektu na webových stránkách projektu:

Kampus Palace je projekt přeměny stávajícího prázdného, chátrajícího objektu známého v Ostravě jako Hotel Palace do živé studentské residence pro 350 bydlících.  Je to více než pouhá rekonstrukce.  Ubíráme se dvěma směry. Zpět, abychom znovu podchytili část historického ducha původních staveb z konce 19.století, kdy pánové ještě nosili klobouky a tramvaje byl nový fenomén.  Ten druhý směr je dopředu. Z nudných šedých fasád ze 70.let je cílem najít něco nového, svěžího a třeba i trochu odvážného. Uvnitř nezůstane kámen na kameni, nejen že všechny sítě a vybavení budou nové, ale hlavně se v projektu se projeví různé styly, které budou vytvářet jejich budoucí nájemníci.

kampus palace

web projektu: kampuspalace.cz

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  No tak konečně – už aby to bylo…

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. aleš m. :

  …Z nudných šedých fasád ze 70.let je cílem najít něco nového, svěžího a třeba i trochu odvážného….:-) jako na vizu, tak není šedi ani píď

  Ale jinak to vídím tak na další desetiletku!!! Když ovšem půjde vše dobře, jinak ani za deset let!!!

  Thumb up 2 Thumb down 7
 3. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: Jo a sousední domy jsou ve skutečnosti bílé a co teprve ostatní.

  Trošku trapas ta tvoje věta.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 4. Balde :

  hodně fandím, snad to bude brzo

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Idea pěkná a líbí se mi, otázkou je realizovatelnost a udržitelnost. Zatím jen hodně vzletných slov na weboých stránkách a Facebooku a jak víme papír a web snese vše… :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Opuštěný ostravský hotel Palace se za rok změní v studentský kampus“ na idnes.cz: http://goo.gl/7dRbjC

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Balde :

  Hynek [msstavby.cz]: fandííím

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.