Propojení ulic Pavlovova – Plzeňská

Doprava na ulici Plzeňská byla opět převedena pouze na jednu stranu a začala demolice jejího povrchu. Na nové části ulice Pavlovova jsou připravovány trasy pro obslužné sítě a úpravy probíhají i na mostě přes tratě. Pod mostem přibyly nové sloupy pro trakční vedení, ale to už je nejspíš součástí jiného projektu.

Související články


Komentáře

 1. Michaela Janošková :

  Zdravim, existuje nekde vizializace daneho propojeni? Marne ji hledam..:-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Michaela Janošková: tady je technicky nakres http://www.msstavby.cz/usetrene-penize-pro-dopravni-stavby-20-04-2012/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Slávka Pokorná :

  Nejlepší je zavolat si na město. Já jim tam volam pořád – např. po vykácení stromů v Jubilejní kolonii jsem otravovala tak dlouho, až mi řekli přesně, co kdy a kde vysázejí. Chlap, co má na starosti odbor zeleně nebo jak se to jmenuje, je snadno dohledatelný přes webovky MěÚ Ostrava- Jih.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.