P3 Ostrava Central – foto z výstavby

Fotografie nově budovaného průmyslově-logistického areálu P3 Ostrava Central v Ostravě-Vítkovicích.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Vojtěch :

  Už se ví, co tam bude jezdit za BUS?

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. Marthin :

  Proč v širším centru města vznikají tyto periférní stavby? Kde byla MAPPA? Jak má tato krabice napojit centrum na Ostravu-Jih? Jak lze tuto krabici skloubit s plánovaným wellness centrem INFINIT? Kde je rekreační inrastruktura v části přiléhající k řece Ostravici? Proč tohle město povolí?! … + desítky dalších otázek…

  Thumb up 21 Thumb down 8
 3. Tom :

  Marthin: Rekl bych,že s tím město moc nenadela,jedna se o soukromý pozemek,navíc určený pro průmyslovou zástavbu. Neříkám,že je to šťastné řešení, ale Mappa v tom rozhodně nic dělat nemůže. Není to žádný výkonný orgán. To je třeba se ptát jinde. Osobně moc wellnesu v této oblasti nevěřím.

  Thumb up 13 Thumb down 3
 4. balde :

  Marthin: Wellness pokud bude, tak bude za Velkým světem techniky, takže tento projekt to fakt neohrožuje, protože mezi nimi leží několik hal kde jsou Vítkovice Cilinders a další. Pokud za sto let propojíme DOV a centrum budeme rádi, pak můžeme pokračovat směr Ostrava JIH, takže fakt nevadí, že se využije brownfield uprostřed města který má skvělé napojení na infrastrukturu, oproti například vybudované průmyslové zóně v Hrabové, která se stavěla na zelené louce a dodnes tam je problém dotáhnout tram, a napojit okolní cesty a cyklotrasy.

  Thumb up 14 Thumb down 5
 5. Mx :

  Balde, kdyby ten brownfield uprostřed města alespoň nějak vypadal městsky. Jel jsem po Rudné a vypadá to jako temný černý a krabicový mordor. Průmyslový záměr s tímto prostorem (pozemkem) neomlouvá další vřed na tváři města.

  Thumb up 19 Thumb down 4
 6. davidb :

  Já s umístěním problém nemám.
  Ale jako naprosto promarněnou příležitost, kterou si město prostě mělo prosadit je sjezd Rudná x Místecká, aby se zrušila světelná křižovatka u Hornbachu.
  Když už tady máme Rudnou, která vede přes zástavbu, tak je na ní nutné zajistit co nejplynulejší průjezd.

  Thumb up 19 Thumb down 2
 7. Nuny :

  Zatím to opravdu nevypadá jako ona proklamovaná nová čtvrť. Nemám problém s umístěním, ale tohle je zatím standardní krabicoidni hnus.

  Thumb up 15 Thumb down 0
 8. Jana :

  Marthin: Marthin: Marthin: Marthin: Marthin: Marthin: Bo Babka, Bo Světlík. To je tak, když všichni si tykají aneb ruka ruku myje. A to ještě Bagarová s Mačurákem chodí do Gongu na besedy. 11 miliardová sekera v Turecku, kterou již splácí daňový poplatník je zapomenuta, že?! Ostrava!!!

  Thumb up 4 Thumb down 11
 9. Dr. Kohn :

  Marthin: Infiniti má stavět aquapark společne s Jihem vedle koupaliště v zábřehu. Umístění v DOV již není aktuální. Stále se ale řeší podíl financování.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. balde :

  davidb: sjezd je v uzemním plánu a podle mě to musí postavit RSD, takže to si musí řešit město s RSD předpokládám

  Thumb up 0 Thumb down 1
 11. Marthin :

  balde: Spousta Ostraváků má osobní zkušenosti s pokusy o šikanu. Ti, kteří se šikaně ubránili vědí, že pokud přistoupí na to, že jsou onuce, opravdu se tou onucí stanou… Pokud chcete být nulou bez ambicí, není to nic těžkého. Podle mne má Ostrava na víc a rád jí v tom kdykoliv pomohu.
  Dr. Kohn: Zdroj informace, že Infinit bude na Jihu?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 12. Dr. Kohn :

  Marthin: Jedná s nimi radnice na jihu. Naposledy jsem o tom jednání četl na jaře. Jestli se od té doby něco změnilo nevím. Četl jsem to na nějakém FB profilu ze zastupitelů. Bohužel je to již dlouho, takže nevím kdo to byl přesně. Každopádně jsem to slyšel už z více stran, nevím zda již něco neprojednávalo i zastupitelstvo jihu. Celé je to zaseklé na tom, že Infiniti tam nechce bazén a jih chce hlavně bazén. A když ho jih chce, tak by se na tom měl finančně podílet – a teď jde o to koli.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 13. Pavel :

  Vojtěch:
  Bus tam jezdit nebude a koloběžky tam budou zakázány, protože jezdí moc tiše.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Marthin :

  Dr. Kohn: Plán s Infinitem na Ostrava-Jih naštěstí vyšuměl, ale v Dolní oblasti to vypadá pořád nadějně! https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/wellness-centrum-dolni-oblast-vitkovice-otevreni-plany-202308.html

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.