Otevřená Pracovní Skupina Ostrava

Všichni, kdo mají zájem a energii podílet se na postupných změnách tohoto města, jsou zváni na setkání Otevřené Pracovní Skupiny Ostrava tuto středu 9.4. od 17:30 na Dr. Šmerala 6.

Nahlášení zájemců ZDE

Byli jsme vyzváni magistrátem města Ostravy na podílení se poradními hlasy na pracovních skupinách, tvořených magistrátem v návaznosti na projekt http://mobilita-ostrava.cz/ , věnovanému zlepšení života v Ostravě v otázkách územního plánování, dopravy či životního prostředí. Máme za úkol připravit si body, které plánujeme řešit a nominovat účastníky pracovních skupin

Iniciativa má za úkol sdružit nejen architekty, ale i další – jak specialisty tak aktivní občany, kteří mají ambici pomoct městu v lepším vývoji. Poradním hlasem, tlakem na zprůhlednění věcí, a především podporou architektonických soutěží pro veřejné zakázky.  Iniciativa  vznikla ve volné návaznosti na Městské zásahy Ostrava.

VÍCE NA OTEVŘENÁ PRACOVNÍ SKUPINA OSTRAVA

opso

Související články


Komentáře

  1. Michal :

    Doufám, Že Ostrava Nedostane Od Této Skupiny Na Frak Jako Čeština.

    Thumb up 1 Thumb down 1
  2. Martin [msstavby.cz] :

    Michal: Bohužel Některým Jedincům Nedojde, Že Jde O Nový Název, Který Ještě Není V Povědomí Lidí A Poukazuje Na Zkratku OPSO. Ať Je Nám Jasno, Že jo.

    Thumb up 0 Thumb down 2