Otevřená Pracovní Skupina Ostrava

Městské zásahy Ostrava 2013 inspirovaly skupinu dobrovolníků k vytvoření Otevřené pracovní skupiny Ostrava, která všem účastníkům nabízí pomoc v další práci s jejich návrhy.

Na základě přehlídky konceptů Městské zásahy Ostrava vzniká v těchto dnech Otevřená Pracovní Skupina Ostrava (OPS Ostrava), která hodlá nabídnout dobrovolnickou pomoc všem účastníkům Zásahů, ale nejen jim pro pokračování v úvahách, i na přípravě konkrétních projektů pro obecné blaho tohoto města. Mediální monitoring, diskuze nad projekty, nezávislá pomocná ruka odborníků podaná městu při přípravě architektonických soutěží pro strategické projekty.

První schůzka Skupiny je naplánována na úterý 18.2. od 17 hodin u hranatého stolu v atelieru na adrese Dr. Šmerala 6 (vedle Českého rozhlasu v centru za Kuřím rynkem). Zájemci o účast prosím hlaste se Elišce Mackové na mackova@architekt-ostrava.cz.

Iniciativa OPS Ostrava je na Městských Zásazích Ostrava 2013 nezávislá. Po spuštění vlastních webových stránek Vás iniciativa bude o dalším dění informovat na www.opsostrava.cz.

ostrava

zdroj ilustrační foto: instagram.com/mlcakmartin
zdroj: FB Městské zásahy Ostrava 2013

Související články


Komentáře

 1. acdlcia [msstavby.cz] :

  No uvidíme co z toho vlastně vzejde a hlavně jak se to ujme.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Michal :

  V tom se bude angažovat sluníčková Rozehnalová?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. aggu :

  Q: Existuje něco podobného i v Ostravě?
  http://manual.iprpraha.cz/cs/manual-tvorby-verejnych-prostranstvi-ke-stazeni

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.