Komentáře

  • Marek 07.11.2014  ●  15:53

    Poznámka o malování cihel na zateplení je bezkonkurenční ;-D

    osobně nemám rád tyhle „potěmkinovské“ prvky, buď to měli obložit normálními režnými cihlami (když už) a nebo se na to vykašlat.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • Rýša 07.11.2014  ●  19:46

    Marek: taky jsem na to malování cihel na zateplení koukal jako na špatný vtip. Bohužel to je asi pravda. Jak dlouho asi ty namalované cihly budou vypadat jako cihly?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Thunderbird 09.11.2014  ●  17:36

    Namalované cihly. Brutus :o
    Fake je heslem dne :(

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • Marek 09.11.2014  ●  19:59

    tak mě napadá, že tímhle způsobem by mohli vytvořit krásné kruhové, cihlové pilíře =) To by nejeden praděd-zedník koukal, jací jsou dnes fachmani. =))

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Fred 10.11.2014  ●  13:55

    Jsou opravdu jen namalovane? Nebo je pouzita cervena omitka pres cihlovou sablonu, jako se pouzivala na halach ve vitkovicich?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • acdlcia [msstavby.cz] 10.11.2014  ●  17:43

    Fred: Píšete to jako by snad červená omítka přes šablonu byly pravé cihly. Nejsou to ani cihly ani obklad. Prostě je to tam jenom namalované.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • aggu 10.11.2014  ●  17:51

    A před 400 lety to udělali taky! http://goo.gl/lwUnZ7

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • C 10.11.2014  ●  17:59

    aggu: To jsou ale budižkničemové :-)
    Teď vážně, to vám vážně vadí blbá kašírka na omítce zrovna v tomhle státě? :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 10.11.2014  ●  18:02

    Sorry , nějak se mi nevypsal nick. A ta otázka není pro aggu. :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 10.11.2014  ●  18:11

    C: Nevadí. Reagoval jsem jen na dotaz ohledně rozdílu namalovat přes šablonu nebo bez šablony. Myslím si ale že si mohli ušetřit práci, omítnout to celoplošně a možná by to vypadalo i lépe.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Fred 11.11.2014  ●  12:30

    No omitka pres sablonu rozhodne nema nic spolecneho s malovanim, at uz co se tyce trvanlivosti, ani co se tyce samotneho vzhledu, ktery pri kvalitnim provedeni od prave cihlove zdi malokdo rozezna…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.