Opravárenské centrum letadel 2

Na výstavbě druhého hangáru leteckého opravárenského centra na letišti v Ostravě-Mošnově začala realizace ocelové konstrukce zastřešení.

Související články


Komentáře

 1. panakis :

  … a pak ze mosnov nejede bomby :) krasa strida nadheru. Hodne stesti a hodne opravenych letadel.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. adamous :

  panakis: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/letiste-zmena-strategie-20181119.html

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Danek :

  adamous: Jak ctu tak nam radi,ze mame trvat na dovolenou odlet z Ostravy..ale v diskuzi pod clankem a ja mohu taky potvrdit letadla z Ov odletaji naprosto plna.pritom z Br a prahy kapacity jsou.Takze by meli tlacit na cestovky aby vic letali z Ov +opet navysili linky ktere byli zruseny.Spanelsko,Portugalsko,dalsi recke ostrovy+Dubai..

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. D-r :

  Wizz Air otevírá z Krakowa 12 nových letů. To už asi nikdy ne doženeme.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Danek :

  D-r: Řekněte mi, jsou ti Polaci tak schopní nebo my tak neschopní?Když pominu že Polsko je větší stát s více obyvateli.Tak my jsme zase bohatší.A Podle mě jde o to, že kraj to prostě nedokáže vyjednat.Kdybych ve firmě zaměstnával člověka co mi nedělá obraty…obratem bych jej vyhodil.Bohužel to nelze říct v případě politiků…zajimalo by mě kolikrát, vedení kraje se setkalo(potažmo bylo v sídle společnosti co provozují nízkonakladovky)???

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. balde :

  Danek: co jsem četl tak boom letecké dopravy v Polsku je výsledkem cílené státní finanční podpory kterou si vyjednali už při vstupu do EU, pro ně to byla priorita. Za mě bychom se měli hl zaměřit teď na kvalitní železniční spojení s Katovicemi a Krakovem, optimálně vysokorychlostní.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 7. aggu :

  balde: bingo

  Thumb up 2 Thumb down 1
 8. Crazym :

  balde: Jo, a pokud možno tunelem, a nazveme ho Blanka K+K :DD

  Thumb up 1 Thumb down 2
 9. .Danek :

  balde: Balde jsi prvni clovek co by nechal vydelat konkurenci a jeste z ciziho statu.I bez podpory.k….mame letiste s vesk.zazemim oslovte letecke spolecnosti snizte poplatky vyjdete jim vstric..Kdyz to na kraji neumite prijmete skupinu 2-3lidi co to umi a zaplatte je.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 10. thvari :

  .Danek: zrovna v tomhle je to o dost vic win-win nez win-lose, spojeni s Polskem by pomohlo ekonomikam obou zemi. s tim letanim pak stejne pohodlne jako my z Katowic a Krakowa by mohli Polaci litat z Ostravy, kdyby tam zrovna nasli vyhodnejsi spoj. pracovat by se melo na obojim. A to muzem byt radi ze uz mame dostavene ty dalnice a Ostrava je spojena s Katowicemi, Krakowem i letistem v Pyrzowicich a naopak Polsko s Ostravou a regionem…

  Thumb up 4 Thumb down 0
 11. Danek :

  thvari: To máš pravdu s tím, že by mohli lítat poláci od nás.Pokud by tady něco lítalo.Už dávno jsem navrhoval, že máme jednat s leteckými společnostmi o linkách které v Polsku nemají.Bohužel to už je dávno a v Polsku mají další a další linky.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 12. balde :

  Danek: tak plán kraje mi příjde teď logický spojení s nějakým hubem, za mě optimální Vídeň.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. PetrP :

  Balde: bude Varšava, nicméně navíc Vídeň a aspoň ještě nějaká Anglie a Německo by bylo super.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 14. Danek :

  PetrP: Varsawa je super…jen to jde jen nejak pomalu.hlavne jednat s bizkonakladovkama.apropo:myslite ze reditel Ov letiste uz lobuje za linky s reditelem praz.letiste.o ktetem mluvil predseda vlady v minulosti…ja myslim,ze ne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Danek :

  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/csa-zrusila-leteckou-linku-z-prahy-do-ostravy-20181219.html…to je v z….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. volnoběh :

  Danek: No nevím, to je věc názoru. Lidé tu linku moc nevyužívali, tak to zcela logicky končí. Praha jako hub prostě nebyla pro místní lidi zajímavá – a jiný důvod tam lítat není, když vlakem jsme v centru Prahy za 3 hodiny.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 17. Michal :

  Lessoři holt chtěli letadla zpět, to se přece nedá nic dělat.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 18. aggu :

  Prý „Národní“ dopravce. LOL.
  Rakouska-Uherska je fakt škoda…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 19. panakis :

  https://www.jobair.eu/photos dobry foto serial vystavby haly na letadla

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.