Komentáře

  • vojta 28.08.2023  ●  08:51

    Uf… Čekal jsem teda víc, ta okna na té „hotové“ části, to je jak z devadesátek…

    To se mi líbí 27 To se mi nelíbí 9
  • David 28.08.2023  ●  09:21

    vojta: vcera jsem sel kolem a koukal na to. Nevypada to moc dobre a obzvlaste to vynikne, kdyz se clovek koukne na vizualizace, co jsou povesene na plote kolem baraku :/

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 6
  • Crazym 28.08.2023  ●  09:27

    Já se dobře bavil když jsem viděl jak vytvářeli ty „lauby“. Ostatně jde to vidět i na té fotce. https://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2023/08/IMG_6696.jpg Hotový Disneyland 😀

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 6
  • bapi 28.08.2023  ●  09:50

    A tohle teda ma byt premiove bydleni, jo? Kdyz se ten projekt tak casto nadhazuje… 🙈

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 7
  • David 28.08.2023  ●  11:55

    To členění oken vymyslel který maniak? Se divím, že jim tohle vůbec povolili instalovat… ani ne 90ky ale 70ky!
    Zábradlí jak někam do věznice či kurníku, to nemohli zůstat u jednoduchého tvaru viz. vizualizace? Ještě k tomu tmavé takže k oknům nepasují vůbec.
    Venkovní okenní rolety se taky nebudou realizovat. Už teď mám obavu jak bude vypadat ten „Laubí“ parter a co za okna tam vloží!
    Opět se potvrzuje, že jakmile vznikne elegantně pěkný návrh tak Ostrava ho nedokáže zrealizovat.
    Vážně se chtějí po této referenci pouštět do koncertního sálu? Bojím se už teď jaké okna hodí tam.
    ale tyhle Lauby jsou teda zatím zklamáním podle toho co vidím a co bylo tak marketingově prezentováno jako TOP projekt :(

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 7
  • Meechee 28.08.2023  ●  12:44

    Proč na fotce č. 5 tato novostavba vypadá jak 30 let starý barák před rekonstrukcí – výměnou oken ?? Vždyť to je naprostý hnus, který už teď vypadá jako z paneláku z osmdesátek. Ještě, kdyby se to okno dalo v tak krásně lištou naznačené půlce vyklápět, bylo by to dokonalé …

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 6
  • bapi 28.08.2023  ●  14:44

    A tady v tomhle budou i byty s cenou k 14 mega… Plus je mozna dobre pripomenout tohle: https://www.msstavby.cz/6-105-19839-kc-27-01-2021/

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 5
  • Mx 28.08.2023  ●  16:05

    No já nevím, podle mně to zatím odpovídá vizualizaci, krom rolet. Zda ale vůbec návrh byl “dost dobrý návrh” na toto krásné místo a mezi tak krásné domy, to je věc jiná.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 2
  • vojta 28.08.2023  ●  17:03

    Mx: Jojo, té jediné oficiální vizualizaci, tedy té, co už před několika lety prezentovalo město, to asi skutečně bohužel odpovídá. Ta, kterou prezentuje developer, je marketingová a není závazná, to už se řešilo…

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 2
  • Hrdy Ostravak 28.08.2023  ●  17:41

    Po univerzitnim kampusu,dalsi monumentalni architektonicka ostuda Ostravy,svetovych rozmeru… Jak je to vubec mozne? Kdo je za to zodpovedny,a kdo to dopustil?

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 13
  • Občan 28.08.2023  ●  20:37

    No prostě panelák v centru. Bílá plastová okna místo nadale inzerovanych hnedych a naznaky podloubí z polystyrenu jsou otřesnou ukázkou dnesni ostravske architektury, ktera se ale lidem prodava jako mistrovské umeni. Nezanechali ani kus sklepení jak slibovali. Už pohled na rovnou strechu od namesti dava tušit, že stavba nema k okoli moc uctu, a i barevné provedení fasády mluví za své. A co teprve opravovana Ostravica: nástavba z nějake dřevotřísky, cihlove zdi zalepene skelnou vatou a zdobná fasáda z nějakeho plastu. Odbor památkové péče asi spí (už i historicka jatka nechali cela zevnitř oblepit polystyrenem) a nasi předci se musí točit v hrobe nad soudobymi „schopnostmi“ dnesich stavebnich firem. A kdo dojde až na jih Karoliny, uvidí další novy obytny dům a la bulharske předměstí.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 17
  • Johnny 28.08.2023  ●  23:58

    Občan: Ta okna jsou dřevěná.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 1
  • Paulo 30.08.2023  ●  01:05

    Takovej hezkej maloměstskéj paneláček hrající si na historizující laubičky, paneláček hoden sotva tak nové bytové zástavbě v Katowicích. Ale ne ! Je to mistrovské dílo na nejlukrativnější adrese Ostravy. … To pozinkované „zábradlí“ oken z vězení… bude zajisté jednou památkově chráněno, jakožto celý hodnotný objekt. Významné dílo soudobé architektury, jež svými proporcemi dotváří centrum Ostravy. Moderní obytný dům s měšťanskými byty. ehm .. kam to kráčíš Ostravo. Promrháváš jednu šanci za druhou, ale mladí lidé čekat nebudou.. jen ti poslední oportunisté.

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 8
  • aggu 31.08.2023  ●  22:35

    Kydání hnoje je charakteristická zábava dnešního Čecha. Soustřeďuje se na věci, kterým nerozumí nebo které si nemůže koupit.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 10
  • tjov 01.09.2023  ●  08:35

    Když jsem viděl jak „renderují“ ty lauby z polystyrénu, jímala mě hrůza :-D. Ale proti gustu … Celá budova působí to jak nějaký levný kancl, placatá, „střecha nikde“, dělení oken, zábradlí …

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 4
  • Crazym 04.09.2023  ●  16:51

    Pomalu se to vylupuje https://screenshot.cz/6EAA2/

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • padickos 07.09.2023  ●  17:38

    Nevím no, působí to celkem low cost. Doufám že alespoň kvalitně vydláždí ty ulice okolo… A nebo taky ne, vždyť to je jenom u hl. ostravského náměstí že jo.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • občan 11.09.2023  ●  10:15

    Johnny: to drevo bych rad videl, já na to sahal rukou.

    Padickos: byl jsem tam před pár hodinami a souhlasím. Uz to zábradli je otřesne.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 02.10.2023  ●  21:22

    Au

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 4
  • padickos 03.10.2023  ●  21:41

    Martin [msstavby.cz]: To už asi nemá cenu komentovat, jediný plus je asi ta zelená střecha… Snad aspoň ta Ostravica dopadne.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • Crazym 04.10.2023  ●  11:08

    Martin [msstavby.cz]: Na fotce mi to připadalo naprosto normální a tak jsem chtěl vědět proč au a zašel se podívat. Dojem zblízka je děsný a ani by mi tak nevadilo to architektonické jako to fyzické provedení, tak nějak nechápu, že nejsou schopni udělat v dnešní době kvalitní jednolitý povrch fasády. To je jako kdybych se vrátil do dob kdy jsem pracoval u np. Bytostav někde v dolní horní a ne na prestižní adrese pár metrů od hlavního náměstí třetího největšího města v republice. To se i u Bytostavu umělo když byla nějaká „prestižnější“ stavba pro soudruhy :-)

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 05.10.2023  ●  07:43

    Crazym: Hlavně je to barák přímo v centru města. Naproti staré radnice. Přitom ani v této ulici není nijak definovaná parterová část. Celá fasáda je až moc jednolitá. Parterová část objektu je nějak definovaná jen v ulici Velká, tím převisem…

    Co mi taky přijde zvláštní je přechod odstínu omítky přímo v linii ostění.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • Jana 05.10.2023  ●  11:17

    Martin [msstavby.cz]: Jedna bomba vedle druhé :-(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.