Rekonstrukce hasičské zbrojnice Heřmanice

Hasičská zbrojnice v Ostravě-Heřmanicích projde výraznou přestavbou.

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávající hasičské zbrojnice v Ostravě – Heřmanicích na ul. Požární. Nástavba a přístavba je navržena v souladu s charakterem území, dosavadní využití stavby bude zachováno bez změn. Zázemí pro Hasičský sbor Ostrava – Heřmanice: garáže, administrativa, sportovní a výuková činnost. V rámci stavebních úprav bude provedena nástavba druhého nadzemního podlaží (dále jen „NP“) s plochou střechou a dvoupodlažní přístavba v prvním NP s garážemi pro hasičská vozidla a v druhém NP víceúčelovým sálem. Zachované půdorysy budou kompletně zrekonstruovány. V rámci navržených stavebních úprav bude nově provedeno topení vč. kotelny, kompletně nová elektroinstalace, zdravotechnika a vzduchotechnika. Součástí stavebních úprav objektu jsou i opravy místních zpevněných ploch a komunikací s výstavbou nového chodníku u objektu hasičské zbrojnice a parkoviště s 10 parkovacími stáními. Chodníky a parkovací plochy budou ze zámkové dlažby. Komunikace u parkoviště bude z asfaltobetonu.

Současný stav

zdroj: profily.proebiz.com

Související články


Komentáře

  1. Winter :

    Nechť žije malování coby jediný projekční nástroj!

    Thumb up 0 Thumb down 3
  2. Ostravan :

    Není to náhodou poslední hasičská zbrojnice, která dosud na území města neprošla rekonstrukcí? Každopádně město do zázemí hasičského záchranného sboru investuje, a to je velice dobře.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.