Komentáře

 1. salám :

  Vypadá to skvěle!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Vazzy :

  Tak se realita http://kuc.cz/dh0bmf začíná podobat vizualizaci http://kuc.cz/1tfzqc :) (a řekněme si upřímně, že to není zas tak běžné)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  Těším se, práce postupují svižně.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Já bych chtěl především poděkovat za tyto fotky, protože jsem poslední dobou nejel kolem a jsem rád, že práce postupuji a budova dostává svůj šarm. Přesto bych se zastavil u dvou fotek. Druhá fotka, která je zachycena z chodníku u budovy ČP mě docela štve, protože je to žalostný pohled na postupně se rozpadávající budovu ČP, která už má v některých případech holé zdivo a celé opláštění jde pomalu do háje, dále na neutěšený stav pozaplatovaného chodníku, který vede od prodejny Student agency kolem této budovy a dále do centra moderní metropole se nehodícího plechového zábradlí. Dovedu si představit nové opláštění budovy a moderní kovové sloupky oddělující chodník od cesty, osvětlení a zámkovou dlažbu s moderním imobiliářem a keřem. Celý tento roh křižovatky by pak dostal kulturnější ráz, což doufám s výstavbou zastávky proběhne. Pak to bude skvělý pohled na průchozí kancelářskou budovu. A další snímek, který mě spíše mrzí je ten, kde je zobrazena jedoucí článková tramvaj, protože za mostem vyčnívající budova Tieto tower by v původní výšce tomu místu slušela více a byla by to docela pěkná dominanta, protože tak by ta budova vynikla více. Škoda, ale jsem rád, že tam stojí. Tak to jen postřehy k dvěma fotkám, za které ještě jednou díky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Balde :

  tak prozatim to vypadá skvěle, tak ted uz jen doufat, že se Ostravš bude dařit, a vrhnou se na dalši, fáze – jinak to naměstí upe ztrati vyznam pokud tam nepostavi dalši byty a dalši kancelařskou budovu vedle Fora

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia :

  Jedou jak najatí, ale uvidíme jestli se jim podaří kanceláře a byty zaplnit aby ta čtvrť získala i nějakého ducha.

  Druhá fotka odhaluje i hrůzostrašné zákoutí finančního úřadu, které přivítá návštěvníky procházející průchodem od Karoliny spolu s troskami Ostravice a rujnou hotelu Palác. Jako hlavní vstup do centra města by si rekonstrukci zasloužil a neustálé průtahy vinou dohadů a soudních tahanic tomu určitě nepomůžou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  BTW – co to je imobiliář? To je asi novotvar – mobiliář pro imobilní. Cool!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. PetrP :

  acdlcia: slovo hrůzostrašné mi přijde dost silné…. U ČP stačí „jen“ nová fasáda, nová dlažba chodníků (snad se dočkáme u reko. + stavby zastávek) a někdo tady již psal, že snad v létě začně reko Palace…. A co se týče bytů, stačí se podívat na web, tam máte uvedeno, kolik je již prodáno, rezervace a pod…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Kubaiss :

  Krása, vypadá to nádherně!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.