Nová Karolina – bytový dům F

Po instalaci zateplení pokračují práce na fasádě a také se zde pracuje na přeložce ulice Důlní.

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  Rozhovor s panem Svozilem na msdeníku. Mimojiné jsou tam otázky na zamítnuté stavby.parkovaní v centru.Rozvoj Katowic,Brna vs.Ostrava Mimojiné ty Katowice popsal jako tady jeden čtenář v minulosti.https://moravskoslezsky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-s-miroslavem-svozilem-kandidatem-ods-pro-moravskou-ostravu-a-privoz-20180619.html

  Thumb up 10 Thumb down 1
 2. Ross :

  Bude prodloužena ulice kolem Trojhalí? Zatím to tak nevypadá. Po této ulici by měly jezdit trolejbusy k Náměstí B. Bruna. Kde by měl vzniknout kruháč. Doufám, že se s tím stále počítá.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. O. :

  Tak nějak si nemohu vzpomenout, co významného se v centru Ostravy postavilo, když byl pan Svozil u koryta. Může to sem prosím někdo napsat?

  Thumb up 6 Thumb down 6
 4. Martin [msstavby.cz] :

  O.: Nordica
  Administrativní komplex The Orchard
  Rezidence Améba
  Ostravská Brána
  Admin. Biskupská
  Rekonstrukce OC Laso
  Rekonstrukce Minikina
  Mercure Hotel Ostrava
  Rekonstrukce pasáže MM centrum
  Rekonstrukce Puchmajerova
  Rezidence Podkova
  Dostavba proluky Repinova
  Rekonstrukce Čapkárny
  Integrované bezpečnostní centrum
  Bytový dům na Vítězné
  K2 Atmitec
  Budova ŘSD
  Seminární centrum Academia
  Reko. Varenská office centrum
  DPS Gajdošova
  Hotel park Inn

  Toť nejvýznamnější.
  Projektově se v této době začalo s IQ, Karolinou…

  Započaly rekonstrukce sídlišť Fifejdy, Šalamoun, Zborovská.

  Thumb up 14 Thumb down 1
 5. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: kloboucek!!!a ted muzes napsat co za Ostravaka.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. O. :

  Martin: Díky za vyčerpávající info. Když z toho odečtu běžnou údržbu města, tak zbývá asi jen Orchard, Nordica a IBC. Podle mě nic moc na takové město, ale musím uznat, že pořád lepší než teď. Myslím si, že Ostrava i kraj má dost smůlu na politiky už delší dobu, nejenom poslední období. Ale volíme si to tam sami…

  Thumb up 3 Thumb down 3
 7. Rýša :

  O.: Admin.Biskupská,Rezidence Podkova,Rezidence Améba,Bytový dům na vítězné ad. jsou běžná údrřba města ???

  Thumb up 7 Thumb down 1
 8. Andry :

  Martin [msstavby.cz]:

  During the last several years I am visiting Ostrava with bussiness purposes (in fact, now appr. 20% of my time I spend here). In 2 years we are planning to move permanently. Of course, we try to be familiar with all news.

  [sorry for english, yet my czech writing is very bad]

  I have one question to local people: why do this people from MOaP goverment are so against new buildings? Are they simply stupid and lazy or there is some corruption behind? For instance, I have noticed that there are a lot of ugly parking lots in the city center — I guess the owner is not a big supporter of the new buildings ;) On the other hand, MOaP wants to build 3 new houses, I guess, using the own money — looks strange.

  I would be grateful, if you clarify these issues.

  P.S. Next week there is a meeting in PANT with the head of MOaP – https://www.facebook.com/events/189389185099906. Why not to come there and ask her directly?

  Thumb up 7 Thumb down 0
 9. thvari :

  Andry: There could be corruption behind it, as the leader of Ostravak is a former lobbyist and developer. But I have not heard of any of his own projects in Ostrava, so who knows? What I also sense in this is a certain nonsensical type of behavior that can be seen amongst Czechs as sometimes they simply reject new things for no obvious reason at all or to obstruct someone else’s effort.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 10. O. :

  Rýša: Ano, to že ve městě postavíš pár běžných domu je běžná údržba. To co jsi vyjmenoval nejsou bohužel žádné mimořádně stavby. A za dvě desetiletí je to dost málo. Podívej se co se staví jinde. V Ostravě opravdu není problém jen poslední volební období.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 11. Rýša :

  O.: Ano, s tím souhlasím, že v Ově se staví málo oproti jinde, ale jde o to, že za Svozila se stavělo aspoň „málo“, ale za ostravaka NIC.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 12. binLadin :

  V Ově se staví přiměřeně, ale v těch hicech by to chtělo nějakou klasickou kašnu, něco v tom stylu, jako mají Brňáci na Zeláku. Což mi připomíná tu historku Mirka Donutila, jak z ní pijou Pražáci a Franta Kocourek je varuje: „nepij to, chčijóu tam morgoši“.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 13. Crazym :

  Dnes jsem tam procházel a dívám se, že jak začali sundavat z rohu to lešení a začalo se to vylupovat, tak ty rohové byty s prosklenou terasou s výhledem na víc stran bych bral, vypadá to dobře :-) Jenže jsem socka :-(
  http://www.imagehosting.cz/?v=0808201876.jpg
  http://www.imagehosting.cz/?v=080820pjp.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jen tam nějak chybí to dřevěné obložení co slibovala vizualizace.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.