Nová Karolina – bytový dům F

Lešení začíná postupně mizet a části fasády pomalu vystupují na svět. Ulice Důlní čeká na instalaci osvětlení a snad i výsadbu stromů.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  barevně to vypadá dobře, celkově za mě povedené

  Thumb up 19 Thumb down 2
 2. Nimrod :

  Až na tu trojici muřích noh…to je hodně vtipné :-)))

  Thumb up 7 Thumb down 2
 3. Adam (ten hodný) :

  Pěkné, je fajn v Ostravě vidět aspoň nějaký architektonický počin.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 4. R. :

  Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to ty obří moderní zaoceánské parníky kde je kajuta na kajutě. Kdo kromě nájemníků typu např. dočasných Korejských manažerů, kteří potřebují mít hlavně vše rychle bez práce a nájem od 30tis. měsíčně jim nedělá žádný problém by tam bydlel? Taky mě mrzí, že výjimečné Trojhalí začíná byt takhle necitlivě obestavěno těmito průměrnými bytovými stavbami spíše pro spekulanty (v kontextu roku 2018, v prosperující svobodné zemi, ve třetím největší městě republiky, na lukrativních pozemcích v blízkosti centra, s panoramatem na Beskydy a DOV,…).

  Thumb up 10 Thumb down 27
 5. Adam (ten hodný) :

  Jen pro zajímavost: až na tři byty, je vše zarezervováno

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Adam (ten hodný): Hleďme, to je zajímavé, na to jak tady všichni brečí, že mají málo je to zajímavý jev na trhu s dost drahými byty. Otázkou je nakolik to ukazuje na hlad po kvalitním bydlení či nedostatku bytů nebo na hlad po uložení peněz a investicích. Osobně třeba znám člověka, co má pod palcem víc než desítku bytů v komplexu Karolina a nestačil jsem se divit když jsem zjistil, že většina je pronajatá a zbytek je v Airbnb nebo podobných systémech.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. volnoběh :

  R.: Co byste si tam představil(a) místo toho?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Hrdy Ostravak :

  kdso tam bude bydlet,kdyz lide ostravu opousti? cyril vltavsky?

  Thumb up 1 Thumb down 14
 9. Adam (ten hodný) :

  Hrdy Ostravak: já myslím, že někdo do té výstavby sype peníze, protože chce vydělat. Jelikož se vedle staví další barák, tak ta šance na výdělek asi je ;)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. adamous :

  Adam (ten hodný): Hodne tech bytu je kupovano jako investice – takze na pronajem, airbnb, booking.com, je to dobra investice pro toho, kdo nechce nechat lezet penize nekde v bance.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 11. Mx :

  Je to moc pěkné a libi se mi to moc architektonicky. Pro mne velmi dobry pocin. Jen mi vadi jak se opet odchylili od vizualizace, nastesti ne tvarově. V tomto pripade misto designovych a vrásněných lamel na fasadě jen nabarvena omitka. Opravdu nema smysl brat vizualizace projektů moc vážně a je to vzdy krabicka s prekvapenim… u soukromych projektu typu karoliny s tim stejne nic nenadelame ale aspon by se to nemuselo dit u souteznich navrhu a navrhu města kdyz se snazi myslenku nejakeho zameru prodat obcanum. Ale co kdyz si tam koupite byt, komunikuje nekdo budoucim najemnikum ze jejich dum bude vypadat jinak? :-) :-). Kazdopadne za mne i tak palec nahoru

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Crazym :

  Barák už se vylupuje a fakt nevypadá nejhůře http://www.imagehosting.cz/?v=p8317042.jpg Na střeše jsem zahlédl něco jako gabionové koše, tak třeba tam bude i zeleno.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.