Nová Karolina – bytový dům E

Dům je zvenku téměř hotový. Nadále se pracuje uvnitř a začaly i práce na zahradních terasách.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Ještě by to chtělo trochu vylepšit, máznu tam něco teplého, třeba 255,255,0…

  Thumb up 3 Thumb down 13
 2. David :

  hahaha asi tak nějak :)
  celkově by mě zajímalo kde se vzala taková hmota?? proč tam je zase styl 2 věží, jedna vyšší druha nižší jako u Fka?? Kdo s tím proboha přišel, je to snad nějaký Ostravský Trend nebo co?? Taky je pěkné vidět kontrast bilé fasády nové a staré u původních budov… bílou už prosím nepoužívat, vydrží max 3 roky!!!
  Něco jiného je když má projekt smysl-logiku-architekturu jako tento projekt ve Štrasburku… Tihle hoši ty „Ostravské Věže“ trošku zlepšili, měli nápad…
  https://www.lemoniteur.fr/article/premieres-pousses-dans-l-ilot-bois-de-strasbourg.923574

  ale bojím že se jen myslet na to jak budou další objekty na Karolíně vypadat…

  Thumb up 3 Thumb down 13
 3. Dejv :

  aggu: Něco teplého a máznutého jsi už v centru ty, Vláďo.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 4. paulos :

  Prosím dokáže mi někdo logicky vysvětlit záměr „kazisvěta“ který navrhl tento dům ? Třeba ty dvě věže, respektive jedno chybějící patro a celkový chaos oken a hmoty ? Působí to jako architekt na LSD :D :O, i když to by dopadlo lépe a dům by měl organické tvary. Tohle je opravdu úplný masakr ve srování s naší starší funkcionalistickou architekturou.
  https://www.realcity.cz/magazin/wp-content/uploads/2017/12/Allrisk_II-640×359.png

  Thumb up 1 Thumb down 9
 5. FM :

  Na facebooku Ostravy se objevil příspěvek, že město znovu nabídne pozemek slzy k prodeji (a taky pozemek, který je na jih od OC karolina).

  Vtipné je hlavně to, jak pod tím příspěvkem je asi 30-40 naštvaných komentářů o tom, proč tam radši město neudělá park a proč to raději nenechá prázdné..
  To je fakt děs ty názory lidí.. Ostrava samá proluka a oni si stěžují, že je šance něco postavit..
  Ale třeba je to jenom názor hrstky lidí, ti co si stěžují jsou vždycky nejvíc slyšet..

  Thumb up 13 Thumb down 0
 6. JSjr. :

  FM: Opravdu po přečtení doufám, že takhle řve jen 10% lidí, co nemají co na práci, že aspoň 30% Ostravy je určitě pro a zbytku to je jedno.. Svět dal čechům Facebook a oni získali pocit, že jejich názor něco znamená a musí se vyjadřovat k věcem, kterým nerozumí..

  Thumb up 10 Thumb down 0
 7. volnoběh :

  JSjr.: Je to tak – jsou to klasické hospodské kecy, jen se v dnešní době částečně přemístily z hospody do jiných sociálních sítí…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Michal :

  Vždyť i tu se najde dost lidí, co by na tom placu raději vidělo trávu nebo zvěrstvo typu agility park.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 9. thvari :

  FM: Ja bych se nebal rict, ze to je mnohem vic nez hrstka lidi, na druhou stranu to jsou lide neaktivni, o sve okoli se nezajimajici, kteri se akorat musi nastvat, kdyz se nekde neco meni, protoze nejlepsi jsou veci tak, jak jsou ted. Vyhoda je, ze se omezuji na komentare, ne na aktivni odpor. Dal to souvisi s jakymsi ceskym fetisem bydlet na malem meste nebo vesnici, kde budu mit za domem les a louku, coz spousta lidi resi realizaci snu o vystehovani do okoli Ostravy.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 10. volnoběh :

  thvari: To, že se takoví jedinci takřka výhradně omezují na naštvané komentáře, je dokonce společensky prospěšné. Mají pocit, že těm nahoře to pořádně natřeli a že tím vlastně udělali maximum pro prosazení svých myšlenek. Uleví se jim, líp se jim spí a společnost je ušetřena jejich úletů. Win-win.

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.