Komentáře

 1. rasta :

  Mimo téma. Ty dodatečné montáže venkovních klimatizačních jednotek s bílými lištami na balkonech budovy F jsou fakt síla . Spolu s hojně používanými sušáky na prádlo a houpačkami to z venku vypadá na solidní Balkán. To developer trošku nedal.

  Thumb up 24 Thumb down 1
 2. Jana :

  Nechci být zlá, ale do deseti let z toho bude stejné nepěkné „gheto“ jako je Polyfunkční dům naproti Domu kultury města Ostravy – mj. ten se dostavěl na začátku 90 let a cena některých bytů byla na tehdejší dobu doslova závratná. Téměř 900 tis. Kč. Škoda, že z Ostravy utíká inteligence a kapitál. Mnohé činžáky a paláce (např. Palác Fénix ad) mají i dnes komfortnější byty než ty které jsou na Karolíně. Pouze jim schází generální rekonstrukce.

  Thumb up 19 Thumb down 17
 3. rom :

  bohužel ty klimatizace za venkovní žaluzie jsou běs, co ale mohl developer zásadně ovlivnit jsou prosklené balkóny tak jako v první etapě – nic by nebylo vidět, asi někdo nepřemýšlel, není to přece jen o penězích – mohla by to spravit i folie. Třeba by si SJV mohlo požádat o dotaci z města a potáhnout to folií. )

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Jana :

  rom: rom</ Jsou to líbivé byty na "jedno použití". Za pár let generálka všeho, vč. výměny skel za jiné zábradlí. Zkrátka, byl-li předválečný socan velkým přínosem (Prokeš a spol), tak post totalitní socan (Zedník, Kajnar) je destrukční zkázou.

  Thumb up 4 Thumb down 16
 5. balde :

  jako za ty prachy nemít v těch bytech klimu, a muset si jí udělat sám a ještě si jí dávat na balkón, místo toho aby byla aspoň možnost si to vyvést třeba na střechu a tam jednotku umístit je velmi smutné.

  Thumb up 25 Thumb down 0
 6. adamous :

  balde: Taky na to koukam jak puk, pritom jsem to jinde v klidne i 10 let starych novostavbach videl jako naprosty standard.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 7. Tom :

  Jana: Polyfunkcni dům není žádné gheto. Jen spodní část je opravdu odporná už asi 20 let :) Některé prvorepublikové bytu jsou parádní, ale mnohdy potřebují velkou rekonstrukcí, my jsme řešili velmi naročně tepelný komfort. Rozhodně mají své kouzlo, ale nové byty na karolíně jsou pěkné, alespoň ty které jsem viděl. Sice bych tam nechtěl, ale třeba parkování, pěkné společné prostory jsou velkou výhodou.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 8. xxx :

  Jana: Kdo chce investovat „pouze“ do generální rekonstrukce starého bytu, ať to udělá. Kdo chce kupovat nový byt, ať to udělá. Kdo na to nemá, ať se nestará.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 9. Johnny :

  Tom: Všechno beru, až na to adjektivum „prvorepublikové“.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Brzda :

  Mě by zajímalo kdy, jestli vůbec, zmizí stávající trafostanice. To je absolutní děs….

  Thumb up 9 Thumb down 0
 11. Mn :

  Brzda: Souhlasím. Co jsem se bavil s lidma o bytech na Karolině, tak vždycky, ale opravdu vždycky přišla řeč právě na tohle jako hlavní problém té lokality. Velký špatný.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. D-r :

  Brzda: Nikdy.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 13. MareK :

  D-r: já bych řekl, až k tomu bude pádný důvod/budou já to prachy. Za současného stavu je to hodně vzdálená budoucnost.

  K těm klimajednotkám: úplně by stačilo, kdyby developer provedl alespoň přípravu a až na jednotlivých vlastnících by bylo, zda si klimu pořídí či nikoliv.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. rom :

  D-r:

  nějaký konkrétní zdroj nebo jen názor – vím, že se řešilo zapouzdření, rada města to však odložila, nechápu proč, už to dávno mělo být

  zajímalo by měl, zda to splňuje nějaké „hygienické“ předpisy ve vazbě na blízkost bydlení

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.