Nová Karolina – bytový dům A1

V místě, kde má vyrůst bytový domů s označením A1 projektu Nová Karolina, započaly zemní práce.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Bytový dům A1:

Související články


Komentáře

 1. balde :

  asi to chtějí stihnout postavit ještě před krizí :D

  Thumb up 10 Thumb down 17
 2. aldik :

  balde: Jakou krizí? :D

  Thumb up 9 Thumb down 4
 3. Patas :

  balde: Je úsměvné, kolik lidí má potřebu se vyjádřit a ani nechápou základy ekonomiky.

  Pokud by investor věštil krizi, nezačne stavět byty, u kterých ví, že budou těžko prodejné, protože přece ví, že bude krize… Staví protože je poptávka.

  Thumb up 19 Thumb down 2
 4. balde :

  Patas: sarkazmus vám nic neříká? Doufám že to právě stihne dostavět před tím než poptávka ochladne, aby to stihl i prodat, ať tady nemáme nový megaskelet v centru

  Thumb up 6 Thumb down 10
 5. Patas :

  balde: Tenhle komentář je snad ještě horší, než ten první.

  1.Sarkasmum se v psané tvorbě poznáš těžko. Nepomůže ani infantilní smajlík.
  2.Proč by z toho měl být hned skelet? Jeden skelet v Ostravě versus stovky dostavených budov a jak jsou zdejší lidé deformování. Investor dostaví, ale již neprodá s tak velkým ziskem, nebo půjde lehce pod náklady.
  3.Tohle není ani mega stavba.

  Thumb up 10 Thumb down 3
 6. balde :

  Patas: tak proč investor nedostavěl dům na Biskupské? Proč když se stavělo na Karolíně tak tam byly výkopy několik let? Protože investor čekal na lepší ekonomickou situaci? Takže stát se to může, proto doufám že to stihne dřív než to nastane, a to že investor krizi nevěští neznamená že nemůže nastat, už z principu krize vzniká protože jí nikdo nečeká, jinak by to nebyla krize.

  Thumb up 5 Thumb down 7
 7. Patas :

  balde: Krize, která přišla v roce 2009 byla jedna z největších od roku 1929. Zmínil jsi dva projekty. Ale v tu stejnou chvíli se v Ostravě dokončily nebo postavily mnohé jiné domy.

  Nyní máme jeden z nejsilnějších ekonomických růstů poslední doby a na Biskupské se stále nic neděje. Tohle je zapříčiněno špatným investorem, majiteli a také tím, že do toho začalo vrtat i město, které navíc to sice nechce přiznat, ale začínají mu chybět peníze a jen všude dělá šum.

  A ano. U Nová Karolina Park se čekalo na lepší situaci. Která nastala a proto se objekt postavil. Jak jsem psal, pak jsou zde projekty, které se za krize postavily a prostě šla jen cena bytů dolů.

  Krize nepřichází, protože ji nikdo nečeká. V ekonomice fungují období růstu a poklesu. Jsou to dané ekonomické cykly, o kterých se učí už v občance na ZŠ. To co přichází nyní je spíše vítané ochlazení (česká ekonomika je přepálená), prostě normální pokles, zpomalení. Zprávy od ihned.cz apod. typu „Německá ekonomika v recesi“, přičemž recese je 3 čtvrtletí za sebou ekonomického poklesu a Německo zatím pokleslo jen jedno čtvrtletí o 0,1% zbytečně děsí takové „ekonomy“ jako ty. kteří hned začnou hekat o krizi.

  Thumb up 11 Thumb down 6
 8. Migi :

  Je někde náhodou nějaká vizualizace toho objektu? Z těch pohledů nelze moc vyčíst jak by to mělo vypadat a na stránkách novakarolina2 žádné info o těchto bytech není…

  Thumb up 5 Thumb down 1
 9. volnoběh :

  Migi: Tady https://www.msstavby.cz/nova-karolina-bytovy-dum-a1-2-26-02-2019/ a tady https://www.msstavby.cz/nova-karolina-bytovy-dum-a1-28-01-2019/

  Thumb up 1 Thumb down 2
 10. volnoběh :

  Migi: Nemáš zač.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  volnoběh: To opravdu nemá, protože to nejsou vizualizace.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 12. volnoběh :

  acdlcia [msstavby.cz]: Tak ať si je najde sám.

  Thumb up 0 Thumb down 7
 13. balde :

  psal jsem žádost o info, tady je odpověď:

  Dobrý den,

  Výstavba bloku A1 je ve stavu přípravy staveniště a úpravy projektu. V projektu se počítá cca se 140 bytovými jednotkami. Ceny nejsou stanovené. Předpokládáme, že oficiální prodej začne začátkem října 2019.

  S pozdravem

  Vladimír Kadlečík

  New Karolina Residential Development, s.r.o.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 14. balde :

  předpokládám že vizualizace bude v tom říjnu

  Thumb up 6 Thumb down 0
 15. balde :

  nové vizualizace nabídka bytů https://www.rezidence-novakarolina2.cz/

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.