Na Hradbách 701/7

Obnova fasády začala probíhat na objektu č.p. 701/7 v ulici Na Hradbách v centru Ostravy.

Původní stav:

Související články


Komentáře

 1. balde :

  se s těmi fasádami nějak roztrhl pytel v centru ne? to vyhlásilo město nějaké dotace??? :D :D

  Thumb up 7 Thumb down 4
 2. thvari :

  balde: mentalita, bo kdyz maju vsyci susedi opravenu fasadu, tak vcil nimozes byt jediny blbec v ulici :-D

  Thumb up 31 Thumb down 0
 3. Adam :

  balde: Ne. Lidé mají peníze, a jelikož ekonomové začali urputně pracovat na spuštění příští ekonomické krize, je ideální čas peníze investovat do nemovitostí.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 4. balde :

  Adam: a jak se urputně pracuje na spuštění ekonomické krize? a kteří ekonomové???

  Thumb up 4 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Jsem zvědav jak se tam popasují se zateplením vzhledem k tomu obkladu a památkářům, kteří mi na baráku o dvě ulice vedle zakázali střelit na ničím nezdobený komoušský brizolit deset čísel zateplení s argumentem, že bych narušil uliční čáru :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. Adam :

  balde: Alarmistické zprávy o ukazatelích rostoucích pomaleji, než minulé období. Komentování druhých derivací veličin rétorikou, jako kdyby se jednalo o derivaci nultou. „Analytici“ a ratingové agentury takto říkají, že se bude dařit hůře. Manažeři a politici tedy začnou utahovat kohouty. Analytici a ratngové agentury vidí, že se utahují kohouty, a dále zhorší výhledy. Manažeři a politici reagují na zhoršený výhled dalšími opatřeními, a tím dále zhrošují výhled, což způsobuje další opatření. Tento proces eskaluje „nedůvěru“ až dokud se nezhroutí nějaká část světové ekonomiky (naposled to byl hypoteční trh v USA). První zprávy o zhoršující se ekonomice fungují jako sebenaplňující proroctví – spouštějí sled událostí které nakonec krizi spustí. Ekonomický cyklus už neřídí skutečné podmínky, ale tato eskalace „nedůvěry“ mezi těmi, co kontrolují tok peněz, a těmi, co tok peněz analyzují. Kdokoliv kdo na tuto kritickou chybu současného ekonomického systému upozornil v akademických kruzích ekonomie, byl okamžitě z akademie odstraněn. Užijte si příští krizi, bude tu nejpozději do několika let.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 7. balde :

  Adam: to co popisujete je ale standartni jev, jen je umocnen v dnesni dobe internetem a socialnimi sitemi, ktere tu pred 20 lety nebyli, za me se deje to co se delo vzdycky, neobjevil jste Ameriku, bohuzel

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. thvari :

  Adam: mě naprosto fascinuje, jaký strach a jaká panika tady panuje od poslední velké krize – hlavně teda ze straných jistých popekonomů, kteří na tom skvěle vydělávají skrz klikání a prodej svých „myšlenek“. přitom to byla krize, která přichází jednou za sto let, takže té další skutečné velké se nikdo z nás nedožije.

  krize samozřejmě časem zas přijde, to je normální, ale rozhodně ne tak velká, jako ta poslední kolem roku 2008

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.