Multimodální logistické centrum

Aktuální fotografie výstavby Multimodálního logistického centra v Mošnově.

U haly C jsou již osazovány fasádní panely. U hal A a B probíhá výstavba nosného systému. U haly D probíhají zemní a základové práce.

Situace záměru

Související články

Komentáře

  • balde 02.07.2024  ●  16:37

    vypadá to, že další plocha se chystá pro BMW – sklad pro střední a východní Evropu, 800 zaměstnanců

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • Pom 02.07.2024  ●  21:03

    balde:

    Ano, mělo by se jednat o šestou halu ležící u „první“ etapy OAMP, viz: https://www.msstavby.cz/oamp-hall-6-08-03-2024/

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • aldik 02.07.2024  ●  23:12

    Takový vznešený název, ale prostě jen další sklad. :-D

    A už vidím ten řev na sociálních sítích, „další sklad“, „jsme prostě jen ráj montoven a levné práce“ apod. :D Ale že na tu „lepší“ práci za podstatně větší peníz by na tady nejspíš prostě nebyli lidi, už málokomu dojde.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 13
  • Martin [msstavby.cz] 03.07.2024  ●  06:43

    balde: Měl by tam být i vývoj. Nejen sklady. Aspoň co se ke mě dostalo.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 03.07.2024  ●  06:44

    aldik: Multimodální označuje kombinaci více druhů dopravy v jednom místě (vlak, letadlo, kamiony). Nejde o nic vznešeného.

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 1
  • Raptor 03.07.2024  ●  15:54

    Sklad, sklad, sklad…. Welcome in slave paradise!

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 3
  • Dr. Kohn 04.07.2024  ●  15:35

    Raptor: Tak já nevím…. Když bylo vše „just in time“ a sklady nebyly potřeba, tak se pak ukázalo že je to špatně. Ok, firmy se poučily, budují sklady pro zboží, a zase je vše špatně.
    Tak mi to připadá že špatně to je vždy co?

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 4
  • Archerr 13.07.2024  ●  12:14

    balde: Měl jsi pravdu s tím BMW nicméně asi ještě není rozhodnuto. https://www.ostrava.cz/cs/urad/mesto-a-jeho-organy/zastupitelstvo-mesta/materialy-na-zasedani

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.