MŠ Ignáce Šustaly

Oficiální fotografie města Kopřivnice k rekonstrukci MŠ Ignáce Šustaly.

Rekonstrukce MŠ I. Šustaly: realizace zateplení obvodového pláště a střechy objektu, výměna oken, realizace vzduchotechnického rekuperačního systému, výměna rozvodů elektroinstalace.

Název: Energetická opatření – realizace fasády, výměny oken a rekuperace v mateřské školce Ignáce Šustaly v Kopřivnici.

Investor: Město Kopřivnice
Projekt: 2016
Projektant: Kamil Mrva Architects, s.r.o.
Dodavatel stavby: Šurík s.r.o.
Realizace: 2019
Foto: Studio Toast

Původní stav:

zdroj: FB Město Kopřivnice

Související články


Komentáře

 1. Cyklista :

  Super, teď se jen o to dřevo starat

  Thumb up 15 Thumb down 0
 2. MŠ Ignáce Šustaly :

  Nově zrenovovaný objekt školky nevypadá špatně, ale obložení ze dřeva bude náročné na údržbu. Dřevěné obložení se bude muset častěji natírat což nebudou levné výdaje z městské pokladny, a proto by byla určitě pěknější a prakticnejsi nějaká pěkná barevná fasáda a dětem by se určitě více líbilo chodit do školky s pěkným vzhledem. Peníze za údržbu dřeva by se daly určitě využít jinde kde je jich více potřeba.

  Thumb up 1 Thumb down 28
 3. Petr :

  MŠ Ignáce Šustaly: pokud je na fasádě Thermowood, tak dřevo nevyžaduje skoro žádnou údržbu, ale pro zachování vizuální kvality se natírá olejem, jinak chytá přirozenou patinu… na druhou stranu, nemyslete si, že fasádní omítka nevyžaduje pravidelnou údržbu

  Thumb up 12 Thumb down 0
 4. Honza :

  MŠ Ignáce Šustaly: „Dětem by se určitě líbilo chodit do školky s pěkným vzhledem.“ No myslím, že se tady všichni shodneme že to dřevěné zpracování je pěkné. Zatímco barevná fasáda (ideálně s dětskými malůvkami a písmenky) pěkná není.

  Thumb up 20 Thumb down 0
 5. thvari :

  díky za přiložení původních fotek. obdivuju, jak se zdánlivě minimálním úsilím, bez nějakého většího zasahování do vnějšího vzhledu těch původních socialistických budov, dovede studio Kamila Mrvy vykouzlit takto skvěle vypadající stavby

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. Jayz :

  Další normální a povedená stavba/rekonstrukce v Kopru. Přijde mi, že ohledně těchto věcí tam mají lidi rozum

  Thumb up 6 Thumb down 0
 7. David :

  Mam chut se vratit do skolky…teda do takove :)

  Zkusil jsem si na googlu vyhledat obrazky k heslu „budova materske skoly“ a z te „krasy“ dostavam tik do oka a nutkani nekoho pobodat rezavou rybickou :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Rado :

  Kamil Mrva má zlaté ruce, nebo spíše myšlenky :-) Protože jinak MŠ a ZŠ to je jeden velký barevný mor. Nevím, co je to za český rys, že zrovna mateřinky a základky hrají všemi barvami. Jestli to má být roztomilé či kdo víc co…

  Thumb up 14 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.