1 komentář

  1. Václav :

    Když dva dělají totéž, není to totéž. Přístupná střecha u školek je fajn prvek, ale funguje lépe u přízemních budov, kde se daří vytvořit i přímý kontakt s úrovní okolního terénu (Fuji Kindergarten). Takhle jsem k tomu dost skeptický i skrz nutnost jít na toaletu o patro níže, což bude pro dozor nad dvouletými prcky jistě radost. Nehledě na to, že nahoru patrně nevede výtah a velmi barvitě si tak dokážu vykreslit situaci, kdy maminka s dítětem v kočárku volá na střechu, aby už ta její starší ratolest šla do šatny a domů. V téhle podobě je to čistý bizár bez hlubšího promyšlení a byť chápu nedostatek prostoru, přijde mi to značně nešťastné. Příšerný vzhled netřeba komentovat, tohle je degradace i pro obyčejné sídliště, natož pro památkovou zónu…

    Thumb up 7 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.