MotoPark Ostrava

Skelet je dokončen a pokračuje se instalací pláště budovy.

Související články


Komentáře

 1. FM :

  docela jako ten nový barák na ul. 28. října

  Thumb up 13 Thumb down 0
 2. slim :

  Nooo…vidím, že Ostrava začíná mít jednotný architektonický styl :)

  Thumb up 18 Thumb down 0
 3. Pavel :

  … a čím blíž záplavové zóně, tím líp …

  Thumb up 7 Thumb down 5
 4. skelet :

  Pavel: tak to by musela být přímo apokolyptická povodeň, aby k nim dosáhla

  Thumb up 7 Thumb down 10
 5. Pavel :

  skelet:

  800-letá povodeň v roce 1997 zasáhla tohle území:
  „http://dpporp.hzsmsk.cz/orpost_mapa-povodnoveho-planu-orp/?zoom=7&lat=-1106633.4696388426&lon=-477319.52594293305&fullscreen=1&podklady=0&30=0&29=0&28=1&27=0&26=0&25=0&24=0&23=0&22=0&21=0&20=0&19=0&18=0&17=0&16=0&15=0&14=0&13=0&12=0&11=0&10=0&9=0&8=0&7=0&6=0&5=0&4=0&3=1&2=1&1=1&0=1“

  A to ještě apokalypsa nebyla.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. skelet :

  Pavel: jestli se nepletu, tak oni ten pozemek dost zvýšili.
  Jinak neustále operovat s povodněmi je taky choré. Prostě se tomu musí přizpůsobit stavby a lidi v okolí žijící musí žít s tím, že jim jednou za čas vleze voda do baráku. Na vrcholu kopce to fouká, u řeky to čvachtá. Holt život.

  Thumb up 7 Thumb down 10
 7. roman :

  oni si pozemek zvýšili, ona (=Odra) jim ho podemele a vezme si ho zpátky :-) ale dobře všem tak, v Neapoli se taky staví pod Vesuvem, tak co :-)

  Thumb up 9 Thumb down 3
 8. aggu :

  roman: Chápu, že v poslední době jsou legrační hlášky na internetech v módě. Pozemek si nezvýšili, pozemek už tam dávno navýšený je, o cca 10 m. Sypal tem kdekdo kdeco. Když se stavěly mosty, dálnice… A to je taky největší problém stavby.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 9. aldik :

  Škoda, že jim to nezatrhli, mohli využít tu prázdnou krabici vedle Hornbachu, nebo po BigBille v Martinově.. Achjo, evidentně se pořád víc vyplatí stavět nové a nové škatule.

  Thumb up 6 Thumb down 6
 10. kdojekdo :

  Co názor, to kravina.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 11. Martin [msstavby.cz] :

  kdojekdo: Tvé vyjadřovací schopnosti se stále posouvají dál!

  Thumb up 5 Thumb down 3
 12. Adam (ten hodný) :

  aldik: a kdo jsou ti ‚oni‘ kteří to měli zakázat?
  Já myslel, že když si koupím pozemek a dolním podmínky, tak si na něm můžu dělat co chci ;)

  Tak trošku základ ‚vlastnictví‘

  Thumb up 3 Thumb down 3
 13. vlabra :

  aldik: Krabice vedle Hornbachu už je prodaná a BigBilla je na ně asi příliš big a navíc se tam taky něco plánovalo https://www.msstavby.cz/opustena-billa-projde-renovaci-19-03-2015/ . A co vadí na stavbě nové škatule? Nezastavují úrodné pole za městem, ale gromadu hlušiny z dolu uprostřed města. A jak píše Adam. Kdo „oni“ to má zakázat a hlavně, kdo „oni“ donutí majitele těch krabic je prodat.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 14. Pavel :

  Adam (ten hodný):
  No, čistě jen teoreticky. Kromě územního plánu, rozvodů plynu, elektřiny, telekomunikací a všeho možného je zapotřebí respektovat ještě práva sousedů chráněná obč. zákoníkem. A to nežijeme v USA, kde lze postihnout třeba i sušení prádla na veřejně viditelné části pozemku :-), pokud by sousedé byli názoru, že to snižuje hodnotu jejich nemovitostí. U nás je v tomhle směru svobody více, majitel může bez těžkých následků svůj pozemek pronajmout třeba pro nějakou techno-párty. Mně osobně trocha regulace nevadí, ale neberu vám právo na vlastní názor.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 15. Mx :

  Odbornik uz nezasne a laik uz se ani nedivi. Co nam to tu vyrostlo podel nejfrekventovanejsi tepny velke krajske metropole

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Mx :

  Adam hodny: naprosto muzes stavet co chces na svem ale kdyz se to nikomu nelibi nebo to hyzdi tolika lidem svet – je to prinejmensim skoda….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Rado :

  Já nevím, ale děláme tak, jako by pozemky kolem dálnice byly nějaké terno. Tedy ty v Ostravě. Už jsem to jednou psal, zatímco v jiných městech, kudy vede dálnice, se kolem budují centrály firem, obchody, někde i nové čtvrti, v Ostravě to je přehlídka průmyslu. Takže mě tato stavba nechává zcela klidným, a na to, k jakému učelu se staví, vypadá ještě dobře. Horší je, že mnohem větší hrůzy máme v centru města a přilehlém okolí.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.