MotoPark Ostrava

U sjezdu z ulice Opavské na ostravskou část Dubí začal vznikat MotoPark – motorky, tratě, motokáry, motoshopy Yamaha, Honda, Kuberg, velkokapacitní prodejna s moto oblečením a příslušenstvím, pořádání akcí a koncertů nejen pro motorkáře.

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Založit barák na téhle vysoké výsypce hlušiny ze Švermy, bordelu z dálnice a skrývek ze staveb, není žádná legrace. Držím palec.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. brzda :

  Jak tam vidím ty patky, vypadá to na nějakou montovanou stavbu. Snad to nedopadne jako prodejna Mountfield vedle Hornbachu. Jako motorkář jim držím palce….

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. aggu :

  brzda: Mountfield měl problém se špatně zvolenou zeminou v podzákladí – objemově nestálou struskou, kterou tam někdo levně nasypal a nevěděl co to udělá.
  Tady se řeší problém typický pro všechna zakládání objektů na výsypkách – vysoký násyp z proměnlivých zemin (a bůhví čeho ještě), nedostatečná konsolidace násypu, riziko sedání objektu po dokončení výstavby.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.