Midi Lidi, Woodies a další na Peči

Na co vše se můžete těšit na PechaKucha night 26.září v Trojhalí?

Oficiální FB událost PechaKucha Night Ostrava #20

Trojhalí Karolina ožije uměním. Vystoupí také Midi Lidi.

Unikátní příležitost setkat se osobně se špičkovými osobnosti české umělecké scény bude 26. září v ostravském Trojhalí Karolina. Již od brzkých odpoledních hodin si jej totiž vezme do parády celosvětově rozšířená akce PechaKucha Night. V Ostravě jubilejně po dvacáté a s ambicí překonat hranici 2000 návštěvníků.

„Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program od 14:00. Navštivte design zónu, pozorujte živě tvorbu graffiti nebo prostě relaxujte v pop up čajovně.“ vybízí hlavní produkční akce Filip Košťálek, „Největším tahákem budou jednoznačně koncerty kapel Midi Lidi a Calm Season. Odlišný druh zábavy nabídne improvizační divadlo Impéčko.“ V design zóně najdou návštěvníci mix české tvorby včetně lokálních značek. „Potvrzenými vystavujícími jsou například Woodies, City Folklore, MUXU, Daniel Rychter nebo BeWooden“ uvádí produkční Kristýna Lindovská.

Akce vyvrcholí svižnými prezentacemi zajímavých osobností ve formátu 20 snímků po 20 sekundách. Se svou prezentací vystoupí přední český pop artový umělec Pasta Oner, tatér Ondrash, designér Jan Čapek nebo uznávaný sochař Čestmír Suška. Chybět nebudou ani zástupci Baru, který neexistuje nebo módní návrháři LaFormela. Organizátoři mají za cíl spojit ty nejúspěšnější vystoupení z uplynulých PechaKucha Nights a doplnit je novými zvučnými jmény.

Potkat se s prezentujícími, ale i s dalšími významnými hosty bude možné na tradiční neformální afterparty, kterou odstartuje svérázný DJ Ventolin.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.