Restaurace McDonald’s

Předmětem záměru je výstavba areálu restaurace rychlého občerstvení. Součástí areálu budou venkovní zpevněné plochy včetně zahrádky a dětského hřiště, zelené plochy se vzrostlou zelení a dále vznikne v areálu parkoviště s celkovým počtem 44 parkovacích stání z toho 3 stání budou pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Objekt restaurace je navržen jako jednopodlažní o celkové ploše cca 531 m2 a bude vytápěn napojením na CZT. Součástí záměru je dále dopravní napojení na městskou komunikaci, oplocení a přípojky inženýrských sítí. Záměr bude realizován na pozemku parc. č. 3077/1 v k. ú. Frýdek.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.