Komentáře

  • balde 05.11.2019  ●  14:41

    z té původní cesty by bylo fajn udělat jednosměrku, tam ti ostré zatážky a výjezdy z parkingu jsou dost za trest

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Fred 05.11.2019  ●  15:31

    Tipuju že původní cestu zruší úplně a nahradí ji rozšíření nákupního centra. Proto se taky staví ta nová…

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 2
  • balde 05.11.2019  ●  16:59

    Fred: a nebyl tam náhodou problém s tím, že tam je heliport?

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • Ostrosvětosmalt 05.11.2019  ●  23:54

    Nesmírně mi vadí, že investor AVION (Ikea) naprosto nespolupracuje s okolím. Není to nakonec poprvé. Rozšíření dle mého je jisté a heliport bude (dříve či později) odstraněn. Tak či tak stejně nepatří do rezidenční oblasti. Nová komunikace má nesmyslné vyústění pro chodce. Všechno špatně. Jediné hezké na celé této akci, byla ta píle dělníků. Zanedlouho se to zase rozkope při stavbě dopravního hřiště.

    To se mi líbí 18 To se mi nelíbí 12
  • Crazym 06.11.2019  ●  08:22

    Ostrosvětosmalt: Jako, že když oni si tady https://mapy.cz/s/celefunuvu rozšíří areál o další přízemní halu, tak hasiči a záchranáři se někam odstěhují? To si fakt myslíš? :-)

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 10

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.