Komunikace Avion sever

Práce jsou v plném proudu a v trávě napíchané kolíky ukazují že další pokračování bude kopírovat dříve vysazené stromy a také že se staví podle v minulosti představeného plánu.

Související články


Komentáře

 1. Das :

  To je hezke, ale kam povede?

  Thumb up 0 Thumb down 3
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Das: https://www.msstavby.cz/komunikace-avion-sever-05-08-2019/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Honza :

  Das: To bych taky rád věděl. To bude končit u toho běžeckého oválu?
  Martin [msstavby.cz]: Znázorněná mapka v článku, ale ukazuje úplně špatný směr než je ve skutečnosti. Pokud se odkazujete na ten starý plánek, tak to by znamenalo, že by se rušil stávající chodník, který vede od sídliště k Avionu?

  Thumb up 0 Thumb down 3
 4. davidb :

  Honza:
  A proč by se rušil?
  Se tam snad udělá přechod.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. David :

  davidb:
  naprosto idiotská komunikace která nevyřeší absolutně nic jen zhustí provoz. Lituju ty místní co tam bydlí naproti a hlavně rodiny s dětma které chodili na to Avionské hřiště budou muset přecházet 2 přechody zatímco doteď tam byl park, kde i Avion vypůjčoval grily během léta…. a to ani nezmiňuju že místním byla představena jiná verze komunikace (tak jak byla znázorněna i zde červenou linkou). Zajímá mě jakým způsobem bude tahle cesta oddělená od hřiště které je 1 metr od ní, že by už ani v dnešní době nebyly minimální vzdálenosti hřiště x cesta?

  Thumb up 0 Thumb down 5
 6. davidb :

  David:
  Myslíte tu červenou čáru v odkaze Martina?
  Ta která spojuje počáteční a konečný bod cesty a vůbec nenaznačuje kudma se cesta vede?
  Tak jestli se řídíte podle toho!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. David :

  davidb:
  ale místní se řídili podle toho protože to byla jediná informace která jim byla představena… a proto ani neměli větší výhrady. A upřímně koho by napadlo, že ta komunikace půjde kolem celé lokality pod jejich okny a vedle hřiště. Když už si někdo dával práci to vůbec nakreslit tak to sakra udělám pořádně. Spojit 2 body na fotce to může udělat maximálně někdo z dětského koutku v Avionu! Jde vidět jak zkušení lidé na těchto projektech pracují….

  Thumb up 0 Thumb down 6
 8. Crazym :

  „místní se řídili podle toho protože to byla jediná informace která jim byla představena… Když už si někdo dával práci to vůbec nakreslit tak to sakra udělám pořádně. Spojit 2 body na fotce to může udělat maximálně někdo z dětského koutku v Avionu!: Bože, do čeho jsi to duši dal :DD
  A upřímně, koho by napadlo, že ve městě bude nějaká komunikace natožpak pod okny a vedle hřiště :DD

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. rasta :

  David: kde to žijete člověče? Všechny dotčené parcely i okolní jsou ve vlastnictví provozovatele Avionu. Pokud dokumentaci schválí příslušný stavební úřad a splňuje veškeré dané předpisy, tak si na svém pozemku může postavit třeba sochu Stalina.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 10. Pavla :

  Chodívám s vnoučaty na ono dětské hřiště a to, že tam budou jezdit tak blízko auta a zničí se část parku je naprosto nepochopitelné. Mělo by to být nepřípustné! To místo je (bylo) jediným skvělým místem široko daleko, kde se mohly bavit děti všech věkových kategorií a navíc hřiště všestranné, velmi vysoké úrovně – vybavenost, jednotlivé prvky pro zábavu i sport a navíc odpočinkové zázemí i pro dospělé, kteří s dětmi přišli. Opravdu velká škoda.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 11. balde :

  za me to shoping park nejak zabezpeci, urcite je rad, ze mu tam rodinky s detmi chodi, jelikoz pak zajdou na nakup, takze za me tam daji plot nebo neco podobneho, pripadne vysazeji keře

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.