Kašna na náměstí Jiřího z Poděbrad

Náměstí které nedávno prošlo kompletní rekonstrukcí bylo doplněno o vodní prvek. Od původního návrhu se sice liší, nicméně se okamžitě stal atrakcí pro místní.

Související články


Komentáře

 1. Kwita :

  „Od původního návrhu se sice liší, nicméně se okamžitě stal atrakcí pro místní.“
  Všichni víme co tím autor chtěl říci.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. johny :

  Hledím na to jako zjara, že nechávají železo rozpouštět na chodník? To má být finální stav?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. aggu :

  Ponechám stranou názory místních troglodytů na Romy, ale co mi hlava nebere je, proč je na jednom z největších ostravských náměstí umístěný jako dominanta žlab… To má asi nějaký vyšší smysl. Průnik transcendentna s Vítkovicemi, nebo tak něco….
  A jako bonus v mobiliáři betonové lavičky. Akorát nevím jestli v antivandal nebo antivisitor úpravě. Nedalo mi to a vyhledal jsem názory těch pomazaných >> http://www.tvova.cz/mestske-obvody/ostrava-vitkovice/play-13_49_Z02-s1.html
  Ti mi to vysvětlili (až na ten žlab) a já mám být zase na něco hrdý.
  V posledních týdnech je to docela smršť důvodů k hrdosti..
  Ty volby asi budou opravdu masakr. A po volbách…

  Thumb up 2 Thumb down 7
 4. johny :

  aggu: Tak právě ta dominanta mi přijde dost jednoduše čitelná. Žlab, čili koryto, ono zlaté tele místní reprezentace, musí mít svůj pomník na důstojném místě.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 5. Tano :

  Po designerské stránce OK, proč ne. Ale proboha proč ten plech nenatřeli nějakou barvou, nebo ho nepozinkovali, vždyť ta rez na tom vypadá příšerně. A ta rezavá kaluž pod tím co se bude jen zvětšovat … .

  Thumb up 6 Thumb down 3
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Tano: tak to je samozrejme zamer, zejo. takhle rovnomerne ti nic jineho nezrezne.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 7. skelet :

  tož řekl bych, že je to vyrobené z Cortenu, což je plech, který je určen k tomu, aby částečně zreznul

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. MM :

  aggu: Tak ten starosta, to je masakr. Negativa nového náměstí jsou, ale je potřeba se podívat na pozitiva :-) Za mě, lepší než předtím, ale to by bylo cokoli. Nechápu proč bych na to náměstí měl chodit, co se tam jako děje, co tam uvidím pěkného.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 9. thrpst :

  Koryto jako umělecké dílo! Vynikajúce!

  Thumb up 4 Thumb down 0
 10. Dejvid :

  není to vůbec ničím zvláštní… kus zprohýbaného rezavého plechu :/

  Thumb up 0 Thumb down 1
 11. Radek Andrisek :

  Libi se mi nazor thrpst !! Kona se tam mikulas a stromecek rozsviceni a proto uz neni na mir namesti jak psal nekdo neda se tam kde schovat a druha pulka namesti kde mel stat dům neni prej kvuli krize ze se developer odvolal aspon je tam parkoviště a je kde zaparkovat kdyz jděte na poštu jinak na kole tam jezdi take na poštu ale jen takove ktere nestojí zato krást.Protoze bus 50ka z a do Ocelarska jezdi malo takze na mhd neni spolehnutí takze se na poštu jezdi na kolech kteryma se jezdi i do penny na nákup jsouto přece Vitkovice ..

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.