Kašna na náměstí Jiřího z Poděbrad

Náměstí které nedávno prošlo kompletní rekonstrukcí bylo doplněno o vodní prvek. Od původního návrhu se sice liší, nicméně se okamžitě stal atrakcí pro místní.

Související články


Komentáře

 1. Kwita :

  „Od původního návrhu se sice liší, nicméně se okamžitě stal atrakcí pro místní.“
  Všichni víme co tím autor chtěl říci.

  Thumb up  Thumb down
 2. johny :

  Hledím na to jako zjara, že nechávají železo rozpouštět na chodník? To má být finální stav?

  Thumb up  Thumb down
 3. aggu :

  Ponechám stranou názory místních troglodytů na Romy, ale co mi hlava nebere je, proč je na jednom z největších ostravských náměstí umístěný jako dominanta žlab… To má asi nějaký vyšší smysl. Průnik transcendentna s Vítkovicemi, nebo tak něco….
  A jako bonus v mobiliáři betonové lavičky. Akorát nevím jestli v antivandal nebo antivisitor úpravě. Nedalo mi to a vyhledal jsem názory těch pomazaných >> http://www.tvova.cz/mestske-obvody/ostrava-vitkovice/play-13_49_Z02-s1.html
  Ti mi to vysvětlili (až na ten žlab) a já mám být zase na něco hrdý.
  V posledních týdnech je to docela smršť důvodů k hrdosti..
  Ty volby asi budou opravdu masakr. A po volbách…

  Thumb up  Thumb down
 4. johny :

  aggu: Tak právě ta dominanta mi přijde dost jednoduše čitelná. Žlab, čili koryto, ono zlaté tele místní reprezentace, musí mít svůj pomník na důstojném místě.

  Thumb up  Thumb down
 5. Tano :

  Po designerské stránce OK, proč ne. Ale proboha proč ten plech nenatřeli nějakou barvou, nebo ho nepozinkovali, vždyť ta rez na tom vypadá příšerně. A ta rezavá kaluž pod tím co se bude jen zvětšovat … .

  Thumb up  Thumb down
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Tano: tak to je samozrejme zamer, zejo. takhle rovnomerne ti nic jineho nezrezne.

  Thumb up  Thumb down
 7. skelet :

  tož řekl bych, že je to vyrobené z Cortenu, což je plech, který je určen k tomu, aby částečně zreznul

  Thumb up  Thumb down
 8. MM :

  aggu: Tak ten starosta, to je masakr. Negativa nového náměstí jsou, ale je potřeba se podívat na pozitiva :-) Za mě, lepší než předtím, ale to by bylo cokoli. Nechápu proč bych na to náměstí měl chodit, co se tam jako děje, co tam uvidím pěkného.

  Thumb up  Thumb down
 9. thrpst :

  Koryto jako umělecké dílo! Vynikajúce!

  Thumb up  Thumb down
 10. Dejvid :

  není to vůbec ničím zvláštní… kus zprohýbaného rezavého plechu :/

  Thumb up  Thumb down
 11. Radek Andrisek :

  Libi se mi nazor thrpst !! Kona se tam mikulas a stromecek rozsviceni a proto uz neni na mir namesti jak psal nekdo neda se tam kde schovat a druha pulka namesti kde mel stat dům neni prej kvuli krize ze se developer odvolal aspon je tam parkoviště a je kde zaparkovat kdyz jděte na poštu jinak na kole tam jezdi take na poštu ale jen takove ktere nestojí zato krást.Protoze bus 50ka z a do Ocelarska jezdi malo takze na mhd neni spolehnutí takze se na poštu jezdi na kolech kteryma se jezdi i do penny na nákup jsouto přece Vitkovice ..

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.