Komentáře

 1. vojta :

  Betonová stěna kolem cesty mluví za vše.

  Thumb up 4 Thumb down 8
 2. Rdm :

  Developer upraví taky exteriéry podle vizualizací?

  Thumb up 12 Thumb down 1
 3. Cyklista :

  Jako bytový dům to není úplně nejhorší, ale rozhodně ne do centra města. Bohužel celá bytová výstavba Karoliny by se měla přenést na kraj města, tam by to bylo super, ale do centra ne…. Obrovská škoda, že radnice stáhla požadavek na dodržení nebo vypracování nové urbanistické studie. Chápu že tenkrát někdo potřeboval pár drobných na dovolenou, ale zabít kvůli tomu tenhle pěkný prostor…..

  Thumb up 24 Thumb down 2
 4. balde :

  Nechápu že tam není obchodní parter

  Thumb up 12 Thumb down 5
 5. balde :

  balde: Chceš mít ten přízemní byt u té frakventované silnice, která bude sloužit jako náhrada ulice na Karolíně, takže ti tam budou celý den čmoudit auta.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 6. balde :

  balde: Chceš mít ten přízemní byt u té frekventované silnice, která bude sloužit jako náhrada ulice na Karolíně, takže ti tam budou celý den čmoudit auta.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 7. Nuny :

  Kéž by ten veřejný prostor i po pár měsících vypadal jako na vizualizacích. Ale určitě mi někdo z MMO nebo MOaP vysvětlí, že za bordel může někdo jiný.

  Thumb up 25 Thumb down 1
 8. aggu :

  Krásný projekt. Pro periferii města.

  Thumb up 14 Thumb down 4
 9. Mx :

  Stalo se, čeho se všichni báli, zbytek Karoliny se ke starému centru staví jen jako (relativně) nadstandardní sídliště, nic víc tam nevzniká

  Thumb up 22 Thumb down 2
 10. thvari :

  Veřejný prostor mezi domy bude celý přístupný, nebo bude opět částečně oplocen, jako je tomu – samozřejmě chybně – vedle?

  Thumb up 8 Thumb down 4
 11. xxx :

  thvari: Prostor mezi domy není veřejný, proto je oplocen.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 12. Martin :

  thvari: Vzhledem k tomu, že vstupy do budovy jsou zřejmě ze dvora, podobně jako u bytového domu E z 2. etapy, žádné oplocení tam na 99 % nebude. U domu A1 jsou vchody zvnějšku z ulic a dvůr je soukromý.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.