Jungmannova 8

Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz vypsal zakázku na rekonstrukci a nástavbu bytového domu na ulici Jungmannova v centru Ostravy.

Předmětem veřejné zakázky je nástavba objektu s dispozicí 4 bytů. Součástí stavby je dále vybudování centrální kotelny v suterénu, jejíž součástí bude i ohřev teplé vody, zateplení celého objektu, výměna oken a hlavních vstupních dveří, částečná sanace zdiva v suterénu a potřebné statické zajištění. Realizací dojde ke změně dispozic stávajících podlaží, zrušení balkónů z dvorní části a k montáži nových rozvodů vody, kanalizace (zrušení stávající žumpy) a elektroinstalace včetně výměny zvonků.

zdroj: tenderarena.cz

Související články


1 komentář

  1. Summerboy :

    Nerozumím, proč mají být zrušeny balkóny do vnitrobloku. Pokud tam nejsou nějaké zásadní důvody technického rázu, jimž jako laik nerozumím, je to věčná škoda a ponese s sebou snížení atraktivity domu, která mohla být mnohem vyšší.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.