IVC letiště Mošnov

Betonování pokračuje a v pozadí můžete vidět i tvarování kuželu nové řídící věže.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  podle projektu to spis vypada na integrovane vyjezdove centrum než na věž ne ?

  Thumb up  Thumb down
 2. Jan :

  balde: Najednou, ale jde o dvě stavby – výjezdové centrum pro HZS v gesci MSK (stavba napravo) a středisko letového provozu v gesci ŘLP (stavba nalevo s věží v pozadí).

  Thumb up  Thumb down
 3. Michal_n :

  Je až neuvěřitelné, kolik se do LLJ naivestovalo za poslední roky peněz – terminál, lakovna, kolejové napojení, záchranný systém, nové SŘLP, integrované výjezdové centrum … je to jedno z nejlépe vybavených letišť snad ve střední Evropě … jediné tomu chybí – letadla … díky naprosto diletantskému přístupu odpovědných před cca osmi léty a žábě na prameni jménem Zátorský (či jejich vzájemné „pomoci“) už LLJ pravděpodobně nikdy nevyužije svůj potenciál naprosto skvělého strategického umístění uprostřed uskupení aglomerací dolnoslezské a ostravsko-karvinské, čítající cca 2,5 milionu lidí – s částí východního Slovenska a střední Moravy řekněme 3 miliony … mohlo tady být plnohodnotné a velké mezinárodní letiště, bohužel, díky pár … (dosaďte si) je tady sice špičkově vybavené, nicméně pouze regionální charterové občasletiště s víceméně prázdninovým provozem doplněným o pár pravidelných linek … a můžou říkat, co chtějí, ty nízkonákladovky létající z Katowic si samy sobě konkurovat nebudou …

  Thumb up  Thumb down
 4. Rado :

  Jak v Kocourkově. Tady se s ICV roztrhl pytel a už slyším Nováka, jak říká, že ICV zvýší konkurenceschopnost letiště. Hasičských vozů více jak na Ruzyni, ale letadel jak šafránu, třeba dnes všehovšudy 3 spoje, z toho 2x Praha.

  Thumb up  Thumb down
 5. skelet :

  Jak v kocourkově.. ono je to spíše tak, že jediné co tady má koncepci a tah na branku jsou Hasiči. Stačí si omrknou server http://www.pozary.cz, kde je vidět rozdíl mezi vybavením „ostravských“ hasičů a zbytkem republiky. Od techniky, po zbarvení vozů.. Hasiči tady mají extra silnou lobby (což je dobře).

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.