II. etapa modernizace vítkovického stadionu

Osazování betonových dílců jižní tribuny vrcholí, pokračuje se jejím zastřešením a výstavbou zázemí. U severní tribuny je zastřešení už téměř dokončeno, začala montáž zadní stěny a byla postavena nosná konstrukce zakončovacího dílu. Na konstrukci press centra probíhá betonování prvního patra.

Související články


Komentáře

 1. Alex :

  https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10931306_439693942853533_6119758100307922597_n.png?oh=68be6b24d50510a0f8c0a73b44da2e3f&oe=5563D59A

  Thumb up 2 Thumb down 9
 2. Xavier :

  Alex: To je sice hezké, ale jak to, Alexi, souvisí s II. etapou „modernizace“ vítkovického stadionu? Vím, stoupenci konspiračních teorií vidí souvislost všeho se vším, ale já ji tam jednoduše nevidím, tak se ptám…

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. thvari :

  Ostravský trojboj, aneb tři moderní stadiony pro venkovní i halovou atletiku, hokej a fotbal, zhruba tři a půl minuty od sebe.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Alex :

  Xavier:
  Je to prosté. Jiná možnost, než upozornit na téma v diskusi v podstatě u kteréhokoli článku, neexistuje. A je známo, že zde chodí osoby, jimž není Ostrava lhostejná. Tolik ke konspiraci.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 5. Jiřík :

  K tomu na Bazalech se zrekonstruovalo třetí(škvárové) hřiště na travnaté a fotbalisté tam normálně trénují. Takže jsou tam už tři plnohodnotná hřiště na trénink. Zajímalo by mě jestli to není nějaká předzvěst tréninkového centra.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  Alex: tentokrat to necham upaleckovane do seda, ale uz jem psal jinam: 1/ pis k odkazum co na nich je, takhle se to fakt nedela. 2/ asi udelame clanek. betonova deska je uz preci jen stavba :D :D ehm.. komentare pak presunu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Alex :

  Hynek [msstavby.cz]:
  OK, náprava bude zjednána, nemám moc času nad tímhle přemýšlet, co, kde, kam a jak, ale polepším se.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Jednoduché. Chlapec nějak potřebuje propagovat ten odpad, z jehož vizuálu se mi zvedá kufr, tak udělá to nejtěžší a hodí odkaz pod první článek, co je. I když s tématem nesouvisí.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 9. robert :

  martin: odpad z jehož vizuælu se mi zvedæ kufr…..

  Jestli jsem to dobře pochopil, ten pamflet se váže ke skutečnosti, že jeden z českých ministrů nebo náměstků ( tedy jistě ne elita, v pravém smyslu slova) navrhuje variantu odtěžení ostravských lagun: odtěžme jen to, co jde, zbytek zalijeme betonem. Souvisí to s tím, že ministr financí nechce navýšit rozpočet na odtěžení.

  Není třeba hned někoho urážet….

  Thumb up 0 Thumb down 1
 10. Martin [msstavby.cz] :

  robert: Ne, pochopil špatně. Jako ten populistický obsah je taky vtipný. Ale psal jsem o vizuální stránce. Což znamená vzhled. A já nevím v jakém programu jsou teda ty texty tvořeny, ale s tím barevným podtextem a samotnou formou zpracování bych je datoval tak na přelom tisíciletí.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 11. robert :

  martin:

  O.k. Díky. Kdo ví, jak to nakonec bude. A kdo ví, kolik tun tam těch kalů je. Divím se, že spolećnost Čistá Ostrava ještě nevyšetřuje policie.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.