Komentáře

 1. balde :

  ty černá zakoncení se mi líbí, ale jen zvencí, zevnitř to je takové divné, to same tribuny, zevnitř pekné, zvencí to je takové chudé, plus uz několikrát zminované stánky, takze za me tak 50% uspěch

  Thumb up 6 Thumb down 2
 2. Jan :

  Byl jsem si to celé projít osobně, fotky hezké, ale tu pravou impresi si užijete na místě. Ostrava má být na co hrdá! Lístky na Tretru myslím stojí dvě stovky, nákup vřele doporučuji.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 3. thvari :

  nevi nekdo, na co jsou ty dva vjezdy? napada me jedine rekonstrukce plochy a travniku, aby se tam dalo vjet…

  Thumb up 0 Thumb down 2
 4. PetrP :

  Za mě moc hezké, předčili očekávání… Jsem rád, že ty rohy „utěsnili“, nevypadá to špatně. Vjezdy asi pro techniku a auta od Hellera na Tretru :)

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Danek :

  PetrP: Souhlas, za mě se nejvíce libí ty obrazovky.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 6. balde :

  jsem zvedav jak stadion bude vypadat po zápas Baník – Sparta

  Thumb up 6 Thumb down 10
 7. Nimrod :

  balde: Toho bych se nebál, protože hooligans to bojkotují ten stadion, takže bude konečně prostor pro slušné lidi s rodinami

  Thumb up 11 Thumb down 20
 8. MM :

  Nimrod: Nevím jestli je to myšleno ironicky… Proč nechodí ty rodiny s dětmi na Baník teď, když mají možnost? Bez kotle není fotbal fotbalem, bohužel. Tento rok byla atmosféra jak na okresním přeboru. Doufám, že VIP dostanou v novém stadionu dalekohledy.

  Thumb up 13 Thumb down 3
 9. Adam :

  Byl někdo na těch tribunách? Nevíte jak je to s vzdáleností hřiště v porovnání s Bazalama, jestli je to opravdu na dalekohled jak spousta lidí říká…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Danek :

  Adam: Byl tam kamarád který chodí na ochozy na Bazalech a řekl mi že výhled na hřiště ve Vitkovicích je lepší…trochu blíže a strmější tribuny.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 11. Tomas :

  Nedavno menene sedacky na hl. tribune se opet menily, aby ladily barevne se zbytkem stadionu… vtipne :)) .. Dva vjezdy jsou urcite nejen pro pripadnou opravu nebo upravu plochy ci vjezd aut, ale jsou vhodne urcite jako jakesi „odvetravani“ travniku. Je zname, ze na uzavrenych stadionech nebyva kvalita travniku zrovna nejlepsi, protoze vzduch se v nich drzi na miste… i kdyz tady asi bude vyprodano maximalne jednou rocne na Tretru :) .. Z fotek na me ty obrazovky pusobi dost male, verim, ze ve skutecnosti ten dojem bude jiny. Celkove je stadion pekny zevnitr, ale zvenku mi prijde hodne lacine…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 12. Petr :

  Co se tyka ochozu na podelne strane hriste, je to urcite blize a urcite strmejsi nez na Bazalech. Za brankama to musi byt obdobne. Hlavni tribuna je lehce dal. Draha nevypada dobre, ale pokud se to na zapasy treba prekryje nejakym zelenym kobercem ( neco takoveho jsem drive cetl) , hned to bude opticky mnohem utulnejsi.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 13. Premek :

  to: Thvari – vjezdy jsou pro obsluhu, ne jen sekání trávy, ale spíše sanitky, kdyby se něco stalo, a hlavně třeba stavba pódia pro nějaký případný koncert jak třeba teď bývají v Edenu, ten musel dodatečně jeden vjezd zvětšit, protože neprojely kamiony s pódiem pro Metallicu :-)

  to: Adam – byl jsem jak na tribuně tak na nějakém jednom dni otevřených dveří a bylo tam prezentováno měření co si město nechalo dělat a ze staré původní tribuny je hřiště samozřejmě dále než na Bazalech, jsou tam ty pískové doskočiště, ale z nové hlavní tribuny i z těch „za brankových“ oblouků je to k hřišti blíže a to díky většímu úhlu stoupání tribun. Takže výhled je kupodivu lepší. Bazaly taky kdysi měly ovál a první řada je daleko (a to nepočítám letos, kdy na podnět FAČR zrušili dalších asi 5 dolních řad)

  Co se týče fans Baníku (taky jím jsem, mám permici už roky) jsou dvě skupiny, těm co to až tak nevadí a beroou to jako nutné zlo a celkem se i těší na vyšší komfort, střechu a akustika by taky mohla být lepší, díky uzavření stadionu a druhé, kteří tam nikdy z principu nepůjdou, protože stadion není ve Slezské části. Takže uvidíme. Každopádně to musí Baník předvádět lepší výkony než teď + nejlépe i jiné vedení klubu a né ti amatéři co to vedou teď, ale to už je na jiný web :-)

  Thumb up 9 Thumb down 0
 14. MM :

  Premek: Co vím, tak například v průběhu výstavby stadionu se přišlo na to, že by bylo dobré mít ještě nějaké šatny mimo hlavní tribunu a proto se dostavovali ty přístavby pod tribunou. Baník tam nemá žádnou svou šatnu. Jsem si myslel, že budou mít konkrétní a nemají nic. Dělali si srandu, že se budou převlékat v autobusu. Neví se kolik bude stát pronájem pro Baník atd. Takže to jen ukazuje neschopnost vedení. Já mám taky permici na hlavní tribunu, ale příští rok neprodloužím.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 15. patologia :

  nev nekdo kolik se tam vejde lidí?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 16. thvari :

  To tiskové centrum vypadá překvapivě dobře. To jsem nečekal. Jinak to je poměrně důstojný stánek a doufám, že FAČRu už teď zase nebude nic bránit přikřnout nám i nějaká ta utkání kvalifikace MS2018 nebo jiné přáteláky.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 17. AC :

  A Černá kostka je na světě. :-)

  Thumb up 7 Thumb down 1
 18. Jiřík :

  Česká fotbalová reprezentace určitě v Ostravě tento stadion vyprodá ! Po repre je tady v Ostravě obrovský hlad. Poslední utkání na Bazalech v roce 2000 se Slovinskem, takže si to Ostrava opravdu zaslouží.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 19. r.david :

  Nevíte, jaká je celková kapacita hlediště?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 20. PEtr :

  15000

  Thumb up 1 Thumb down 0
 21. sanju :

  To před těmi šatnami/stánky je štěrk???

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. acdlcia [msstavby.cz] :

  sanju: Ano. Povrchy se budou dodělávat až po tretře.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 23. sanju :

  acdlcia [msstavby.cz]: Super, díky za vysvětlení, už jsem se lekl, že je to konečná podoba.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. thvari :

  co mě upřímně zajímá je, jak to budou řešit s fanoušky hostů, zvlášť během tzv rizikových utkání jako ACS, Brno, apod. samostatný vstup mají pošefovany zajímavě (vzadu za rozcvičovacím hřištěm), ale jestli tam budou montovat nějaké ploty do „sektoru hostí“?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 25. Adis :

  thvari: Ohraničený sektor pro hosty určitě bude. Otázkou je, jestli ohraničí sektor pro ultras domácích ;) Na nějakých vizualizacích jsem i viděl mezi atletickou dráhou a tribunami jistý „průhledný plot“ z nějakého tvrzeného skla, tak jsem zvědav, jestli to tak opravdu bude. V Anglii se ohraničení mezi hřištěm a tribunami neřeší, ale u nás to asi potřeba bude. Vzhledem ke zdejší mentalitě fanoušků. :) Na tretru mám jinak lístky už půl roku a těším se jak malý Jarda :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 26. Adis :

  Nimrod: Neřekl bych, že bojkotují stadion. Jestli ho bojkotovat budou se uvidí. Spíš bojkotujou vedení Baníku. A to pro příští sezónu bude dle mého názoru stejné. Takže je otázkou, jestli bojkot bude i nadále pokračovat. Ovšem myslím, že nový stadion i díky většímu komfortu a lepší infrastruktuře fanoušky přitáhne. Ale to by Baník musel začít hrát pohledný fotbal. :) Na novou sezónu jsem zvědav a těším se do Vítkovic celkem, i když Bazaly jsou Bazaly…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 27. thvari :

  Adis: já doufám, že zbytek by ohrazený být nemusel, napadají mě Plzeňa a Slavia, taky moderní stadiony a žádné ploty tam nejsou, kotle normálně sedí za brankou. ten stadion se celkem povedl a čím míň ho budou mršit nějakými ploty, tím lépe.

  FCB je trošku off topic, ale tak…oni nemají peníze, navíc zpátky postupuje ambiciózní Sigma. Pro fanoušky to asi budou nervy..

  Thumb up 1 Thumb down 0
 28. Adis :

  thvari: Taky si myslím. Ohraničit sektor hostí a dál na to nesahat. Ovšem podle této fotky (http://ostravamestosportu.cz/admin/public/news/2012_10_03_PS_Vitkovice%20zapad_0002.jpg) to vypadá, že tribuny od plochy ohraničené budou tím průhledným oplocením :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 29. dolce :

  Kapacita 15 000 ? Směšné na Ostravu…a pro Ostravsko s aglomerací 500 000 obyvatel. Mělo
  cenu to vůbec stavět? Zde je vidět, jak omezení lidé v Ostravě rozhodují.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 30. balde :

  dolce: pro jedny male pro jedny velke někdo říká jen trera to vyprda je to zbytecne, druhy breci ze chce stadion pro 50 000. zbytecna debata

  Thumb up 3 Thumb down 0
 31. Adis :

  dolce: 15 tisíc je myslím akorát. Původní plán byl stadion pro 30 tisíc, ale to by stálo mnohem více peněz a to by byly vyhozené peníze. To by se jen málokdy celé zaplnilo ;)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 32. balde :

  30 000 stadion se uzivi leda v Praze

  Thumb up 1 Thumb down 1
 33. acdlcia [msstavby.cz] :

  Adis: Mohli by tam spustit pletivo od střechy až po zem aby tam nemohl nikdo nic házet na hřiště https://youtu.be/RdR6MN2jKYs

  Thumb up 2 Thumb down 4
 34. Danek :

  balde: Souhlas,nicméně letošní tretra je vyprodána.Teď si představte, že tento mítink by se se zařadil do diamantové ligy…což do budoucna není tak uplně passé.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 35. Adis :

  Danek: Myslím, že 20.000 míst by ještě bylo ok. Ale víc už by bylo zbytečné. Na co mít tak velký stadion, když se maximálně zaplní jednou/dvakrát do roka :) Zbytečně vysoké náklady :) Nicméně by bylo úžasné mít tak velký stadion a mít ho na každou větší akci zaplněný. To pak je jiný zážitek :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 36. dolce :

  20000…více ne, nejsem příznivcem mega
  lomanských projektů.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 37. aggu :

  PEtr: 15 275 + 40 ZTP

  Thumb up 1 Thumb down 0
 38. balde :

  tak takhle se to má dělat, hl ten konec s těmi cenami za Allianz Arenu vs. Sazka Arena v Praze.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 39. balde :

  https://www.stream.cz/gebrianvs/10007291-allianz-arena-mnichov#nejnovejsi

  Thumb up 2 Thumb down 0
 40. Alex :

  balde:
  Výtečná inspirace. Dík. Masakr:-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.