II. etapa modernizace vítkovického stadionu

Pokračují práce na výstavbě press centra, skyboxy i s novým výtahem jsou z venčí dokončeny. Probíhá instalace zasklení jižní i severní zakončovací stěny, skoro hotové je i opláštění tribuny. Stojí už i stavby objektů zázemí a začíná osazování sedaček a technologií.

Související články


Komentáře

 1. LoLec.CZ :

  No ty budky pod stadionem jsou fakt luxusní! Skoro jako ty, co jsme do nich chodili nakupovat před 20 lety na Dubině. A to hranaté prosklení je taky architektonický skvost.

  Thumb up 14 Thumb down 4
 2. thvari :

  ten výtah a skajboksy to taky dobře zrasily. asi někomu nedošlo, že ta původní havní tribuna z třicátých let je pěkná stavba.

  Thumb up 5 Thumb down 6
 3. Balde :

  to prosklení je pěkné, ale celý koncept je k pláči

  Thumb up 3 Thumb down 3
 4. Balde :

  Balde: celé je to takový kočkopec, třeba tribuny krásné, ale to zázemí pro jídlo a WC, celé je to nedomyšlené

  Thumb up 13 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Já nevím co furt máte, když pominu tu děsnou cenu je to až moc pěkný stadión na to aby tam pak ty opice pořvávaly to svoje Baník pičo. Takže když to shrnu, jsem rád, že to nebudou pořvávat tady a ty opice co je sem tam jezdí navštívit z jiných teritorií doufám vlaky vyklopí na Vítkovickém nádraží a taky od nich bude klid :-)

  Thumb up 16 Thumb down 16
 6. aggu :

  1. a 4. fotka mi připadá legrační. I ty krabičky pod tribunou. Pozval bych na Tretru pražskou primátorku. Určitě by padlo: „Za projektem stadionu asi stojí …“

  Thumb up 4 Thumb down 2
 7. Foldy :

  Crazym: Dle tvého příspěvku,jsi tou opicí spíše ty, inteligencí se jim velmi blížíš.

  Thumb up 8 Thumb down 13
 8. ozzy :

  Crazym : Tak tady máme dalšího obdivovatele bulváru, TV Nova apod.:-)). Hele FYI – oni tam ty opice nejen řvou to šílené Baník pičo!, ale žerou děti, znásilňují ženy a jiné šílenosti.

  Thumb up 7 Thumb down 8
 9. raul :

  Crazym: ty nejsi opravdu opice, ty jsi korunovaný vůl.Fanoušci Baníku do Vítkovic odjakživa nechtějí a to že budou přestěhování je pro Baník a jejich fanoušky do jisté míry velká potupa.
  Když se ti to nelíbí běž na radnici a vzkaž radním ať vyčlení z rozpočtu města/kraje peníze na výstavbu nového fotbalového stadionu či opravu stávajících Bazal.
  Hodně štěstí. :-))))
  PS : aly ty budky pod trybunou to je zvěrstvo jako před 40 léty pane architekte!

  Thumb up 3 Thumb down 8
 10. Crazym :

  Děkuji uživatelům Foldy, ozzy a raul za psychologickou sondu do mé černé duše a stydím se. Tímto se já, obdivovatel bulváru, korunovaný vůl a méně inteligentní tvor omlouvám za nevhodné použití slova opice. Tyto zvířata za své chování nemohou a já měl použít jiné označení, například individuum. Je mi jasné, že na fotbal chodí většina normálních slušných lidí ale bohužel ta malá skupina zřejmě nějak zakomplexovaných individuí je při svých excesech nejvíc vidět a celkový dojem hodně kazí :-)
  Také si myslím, že za ty peníze vražené do stadionu ve Vítkovicích mohl být dobrý stadion a ještě spravené Bazaly a chápu rozpoložení těch slušných fanoušků ze stěhování ze Slezské, ti ostatní jsou mi ukradení. Ale už s tím zřejmě nic neuděláme, život je změna a jde dál a vzal jsem si jen z toho něco málo pozitivního pro mě a to je, že mi to opravdu může ulehčit život v centru když nebudu muset snášet negativní jevy spojené s těmito akcemi jako jsou dopravní omezení, policejní manévry a už zmíněný výskyt individuí.
  PS pro raul: Mě se ty tribuny docela líbí ale nejsem znalec architektury a to s tou trybunou beru taky jako zvěrstvo :-) Ale je možné, že jste z Polska, pak to chápu a je to OK :DDD

  Thumb up 6 Thumb down 6
 11. marian :

  Budky jsem naživo neviděl, a tak se k tomu nemůžu vyjádřit, ale úplně živě vidím popis od achitektů: vznikne tak prostor pro přirozené setkávání fanoušků, jakési novodobé fórum pro živou výměnu názorů…(čti: ti co se půjdou vychcat se budou prodírat už vychcanými a postávajícími s pivem, párkem a cigárem)
  Co te týče chování fanóšků – pokud je člověku -náct, nebo je ožralý, nebo obojí a podobných je pohromadě víc, je spíš pravidlem, že se chová jako idiot, to jiné nebude :-) Image Ostravy ve zbytku republiky jako příjemného místa pro život, plného kultury, sportu a spokojených obyvatel, to myslím nijak neohrozí :-)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 12. Rýša :

  marian: Ten závěr chápu jako ironii.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. raul :

  Crazym: patřím už k těm ve středním věku, v Polsku nebydlím a ve vztahu GSK Katowice jsem chladný spíš mám negatívní postoj k jejich družbě.Jinak většinou když se přichází do nového prostředí tak nějak si toho lidé váží více.Tribůny jsou hezké, ale ty záchody občerstvení působí z venčí nekompaktně-nevzhledne.
  Osobně od stěhování očekávám větší komfort od zázemí počínaje wc, občerstvením a hlavně zastřešenou tribunou konče, nebude mi pršet a sněžit do piva :-), většinou nový stadión přitáhne znovu ztracené fanoušky, uvidíme zda to v případě atletického stadiónu zafunguje.Co se týče ohledně vzdálenosti sedadel od hřiště, z fotek nedovedu posoudit, snad alespoň to bude jako na Bazalech, ikdyž ochozy tam byly příkřejší.Nechám se překvapit a tak vduchu si již vybírám flek s kámošema na sezónu 2015/16 a věřím, že ikdyž to nebude stadión od Baníku tak na ním bude mít dobré výsledky a znovu se vrátí nejen v lize kam patří.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 14. MM :

  raul: Nové fanoušky ani náhodou. Vzhledem k tomu jak je řízen klub, tak není šance na nápravu. Já i spoustu dalších v mém okolí koho znám, do Vítkovic chodit nebudou. Ano někdo nový přijde, ale nenahradí výpadek. Bohužel už tento ročník stojí za starou bačkoru, bez kotle to není ono. Atmosféra je podprůměrná, na Baník nedůstojná. V novém stadionu to bude ještě horší. Podívejte se na tribuny za bránou, sednout si do prvních 10 řad může jen blázen. Nepůjde nic vidět, je to druhý Strahov :-( Zajdu na první zápas a pak sbohem, letos poslední permice.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 15. Nimrod :

  Tak oni uz i priznivci baniku objevili tento web.a dokonce pisou prispevky!treba tobs tou jejich inteligenci nebude zad tak zle:-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 16. Balde :

  MM: budou videt uplne to same co vidí ted kotel na Bazalech, ten je od brány upe stejne daleko jak bude tedka

  Thumb up 4 Thumb down 0
 17. thvari :

  MM: ja si myslim, ze novy stadion s poradnym zazemim kde na cloveka nebude prset klidne nove lidi pritahnout muze. spouste lidi je totiz uprimne uplne jedno kdo vede klub nebo jestli tam je nebo neni kotel. rozhodne, jestli banik bude sbirat body a hrat dobry fotbal, pak lidi prijdou.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 18. aggu :

  MM: Do Vítkovic samozřejmě budu chodit dál. Na FCB nechodím kvůli stadionu, nechodím tam na Spartu, nechodím tam kvůli podpoře/nepodpoře aktuálního vlastníka, nechodím tam kvůli místu v tabulce. Co dělá kotel je mi už jedno, každý má právo se chovat jako ukřivděné děcko. A stadion je pro spoustu lidí blíž.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 19. MM :

  aggu: Uvidíme, já jsem hlavně fanoušek fotbalu, ale zase si nenechám nasr.. na hlavu. Ty machinace co se v tom klubu děje, to je hnus. On i Petera měl jít bručet, už to bylo všechno připravené, ale policie to odložila. Tady ruka ruku myje, je to hnus. Když ještě vidím kdo vede fotbal jako takový, rozhodčí atd., já už na to nemám sílu. Chci se jít podívat na fotbal, jedno jestli se prohraje nebo vyhraje, ale na cirkus nemám náladu. Snad se na tom stadionu nebudete bát :-)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 20. Rozumbrada :

  Tak jsem minulý týden navštívil náš nový městský stadion. Vzhledem k velmi špatnému projektu a několika změnám, kterých doznal před finální realizací…tak do desáté řady na všech stranách ochozů prší! CHÁPETE TO NĚKDO?

  Thumb up 1 Thumb down 3
 21. aggu :

  Rozumbrada: Chápu. Občas prší i křivě, takže seš dole mokrý (pokud zrovna nesedíš na Schalke).

  Thumb up 5 Thumb down 3
 22. Adis :

  Stadion se mi líbí…i když by to mohlo být lepší. Hodně se těším na Zlatou tretru…bude to taková generálka před novou sezónou SL a před zápasy Baníčku. Určitě hned kupuji permici na Baník, někde doprostřed protilehlé tribuny, ze které bude asi nejlepší výhled :) A už teď lituji fans hostí, kteří asi budou mít sektor nejdál od hřiště :D Sektor domácích asi ani nebude třeba, protože pokud je jejich cílem vyhnat p. Šafarčíka, tak bude BOJKOT trvat ještě pár let…BP!!!

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.