Hlasujte o investicích v Bohumíně

Město Bohumín má na webových stránkách dotazník, kde můžete hlasovat o investicích, na které se má město zaměřit.

Ovlivněte budoucí podobu Bohumína. Zjišťujeme, jakým směrem by se mělo město v příštích pěti letech ubírat. Přinášíme Vám seznam 14 velkých investiční akcí. Zakřížkujte v seznamu Vašich 5 nejlepších, nejzajímavějších. Podle Vaší volby pak budeme zvolené investice realizovat. Kliknutím na fotku zobrazíte její detail.

Hlasovat můžete zde.

Vybírat můžete například z nového lesoparku Na Panském, rozšiřování rekreace u Kališova jezera a následně Vrbického jezera, modernizace prostoru před vlakovým nádražím i autobusového terminálu a mnoho dalšího.

Vizualizace lesoparku Na Panském:

Související články


1 komentář

  1. via :

    Určitě cyklookruh kolem Vrbického jezera i s přípojkou ke Koblovskému mostu v Hrušově. Samozřejmě v rovném asfaltu.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.