Cyklostezka Novinářská

Rekonstrukcí chodníku vzniká nový úsek cyklostezky. Měly by se tak propojit stávající trasy F a M.

Související články

Komentáře

  • Crazym 15.11.2017  ●  11:34

    Pamatujete jak tenkrát tu část chodníku vyasfaltovali a část nechali starou dlažbu? Nechce se mi to tu hledat ale je to úsměvné :-)

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • skelet 15.11.2017  ●  12:09

    kdyby to udělali takhle tak by to bylo super, ale oni naplácali asfalt i mimo některých chybějících dlaždic :)
    s touhle zámkovou dlažbou se drbou už měsíc a vypadá to, že jen tak rychle to nebude.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 15.11.2017  ●  19:04
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 15.11.2017  ●  19:48

    acdlcia [msstavby.cz]: To je ono, tak si to pamatuji, už jen nevím datum ale zas tak dávno to nebude ale pro ilustraci koncepčnosti toho našeho absurdistánu to stačí. A prachy se točí… :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Pavel 15.11.2017  ●  22:10

    Crazym: nechci odporovat, ale už tehdy to byla oprava provizorní, protože stav dlaždic byl místa tak špatný, že se po tom nedalo vůbec chodit. Vím to, protože tam chodím, tedy jsem to neviděl jen za auta / busu. Už tehdy se to deklarovalo jako provizorní oprava, protože se už tehdy mluvilo o té stezce, ale i toto provizorium tam vydrželo 3 roky.
    Na jednu stranu ano, bylo to plýtvání, ale přece se tam lidi nepřizabijou, když se každá investiční akce připravuje 3 roky.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Davidb 16.11.2017  ●  08:20

    Proč my máme všechny chodníky ohraničeny barevnou dlažbou a v Mnichově to nemusí mít?
    https://www.google.cz/maps/@48.1260716,11.6438869,3a,75y,116.37h,86.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1sORtwGbtTTalNYooELedQbg!2e0!7i13312!8i6656

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • LoLec.CZ 16.11.2017  ●  08:40

    Davidb: To je právě to Colours of Ostrava

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • skelet 23.11.2017  ●  14:01

    jestli se nepletu, tak cyklostezka je dneškem vyasfaltována

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • emmm 07.12.2017  ●  10:46

    Může mi někdo říct, proč, když už se tam instalovalo nerezové zábradlí, ho dnes natírají na bílo??? (u zastávky MHD Futurum)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • skelet 07.12.2017  ●  11:33

    tak pardon, musím se omluvit za mystifikaci. Asfalt se nekoná a konat nebude

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.