Hlasování pro Dům roku 2014

Do 24. března 2015 můžete na stránkách města hlasovat pro ocenění Ostravský dům roku – cena veřejnosti.

Soutěž město Ostrava vyhlašuje pro investory novostaveb nebo rekonstrukcí budov pro stavby, které byly dokončeny v letech 2013 a 2014. S udělením titulu je spojeno finanční ohodnocení ve výši 300 000 Kč a udělení bronzové plakety. V pořadí druhé vyhodnocené dílo obdrží odměnu ve výši 150 000 Kč. Kromě titulu „Dům roku“ a odměny za umístění na 2. místě má Rada města Ostravy právo na doporučení soutěžní komise udělit dalším budovám čestná uznání bez určení pořadí. Čestná uznání nejsou spojena s finančním ohodnocením.

V loňském roce byla u příležitosti dvacetiletého jubilea soutěže uspořádána anketa o Dům dvacetiletí, ve které si lidé jako absolutního vítěze zvolili Multifunkční aulu Gong v Dolních Vítkovicích.

Hlasujte na ostrava.cz.

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Svět techniky Ostravským domem roku“ na ostrava.cz: http://goo.gl/I7m0AS

  hlasovani verejnosti pokracuje do utery…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Rýša :

  Hynek [msstavby.cz]: Bohužel, hlasování na http://goo.gl/I7m0AS je opět neobjektivní. Z jednoho pc se dá hlasovat nesčetněkrát. Nechápu to. Vždyť i tady na diskuzi můžete dát na jeden komentář jen jeden hlas a když se má hlasovat o Ostravský dům roku, tak to neošetří. Dle mého schválnost – ovšem otázka: PROČ?

  Thumb up 0 Thumb down 3
 3. Ričí :

  Rýša: A na to že lze hlasovat vícekrát z jedné IP adresy (=ve Vaší terminologii z jednoho počítače) jste přišel jak? To že ten system neumí místo hlášky „Děkujeme za hlas“ vyhodit „Již jste hlasoval“ ještě neznamená, že se druhý a další hlas započítává. Pokud jste co k čemu, tak zavolejte chlapcům z IT na radnici a pořešte to.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Rýša :

  Ričí: Nebudu volat chlapcům z IT, nejsem to k čemu…, jen hlasování neberu jako seriózní a výsledek ankety taky tak budu brát. Toť vše.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Rýša: nevim, ale je to zbytecne resit. kdo chce hlasovat vickrat, muze. vsichni tudiz maji stejne podminky. (jinak ti rozumim, ale ta diskuze me uz nebavi :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Rýša: Já jsem hlasoval poctivě jenom jednou, ale pro lékařskou fakultu. STC je sice krásná stavba, ale ten zábavní park uvnitř mi kazí celkový dojem. A vo vo vo tom to je každý ať si hlasuje jak chce a vyjádří tím svůj názor. Klidně i stokrát.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Rado :

  Já jsem původně chtěl hlasovat, ale z toho výběru jsem upřímně zděšen, jestli tohle je to nejlepší , co v Ostravě umíme postavit, kromě STC a renovace lékařské fakulty, no potěš koště.

  Thumb up 0 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.