Heligonka Jarka Nohavici

Nový klub Jarka Nohavici – Heligonka, který vznikl v budově u bývalého hlavního vstupu do areálu dolu Hlubina, byl zkolaudován a o víkendu posloužil jako místo konání některých představení v rámci divadelního festivalu Dream Factory. Podívejte se na fotky z interiéru.

I z fotek je zjevné, že jisté detaily se ještě budou začišťovat, už teď ale klub působí velice útulným dojmem.

foto: Jan Fries, redakce

Související články


Komentáře

  1. Nimrod :

    Tak zrovna ten detail, na který míří 4.fotka zůstane – nechat původní vzhled konstrukcí byl záměr. Jediné, co se ještě dolaďuje, je vybavení barů a regulace technologií…Jinak je prostor krásný a malebný!

    Thumb up 2 Thumb down 2
  2. balde :

    hl super ten koberec

    Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.