Úprava zastávky Josefa Kotase

V rámci dalšího projektu na zlepšení kultury cestování probíhá výstavba nových přístřešků na všech ostrůvcích a starý je demolován.

Související články


Komentáře

 1. rasta :

  Zajímavá cena za osm přístřešků se zábradlíčkem.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Nimrod :

  Nemyslím si, že je jich 8 – zastávek je 9, navíc přístřešky určitě budou v obou směrech, to máme minimálně 18. Takže 183 tis. kč v průměru na jeden…ono kdyby to nebylo žádoucí, tak nám na to švýcaři určitě nedají :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Rado :

  To je „kouzlo“ dotací, bohužel obávám se, když je příjemcem dotace DPO, tak se žádného pokrokového řešení nedočkáme a bude to ten sám hranatý kýč, co obvykle. Nicméně cena je to zajímavá, asi si půjdu honem dělat svařečský průkaz :-)

  Thumb up 3 Thumb down 3
 4. Luděk :

  Už si nepamatuji přesně, ale mám takový pocit že výstavba zastávky Nová Ves Vodárna, mám na mysli tu budku ve tvaru plechovky Pepsi přesáhla částku 1 milion korun, byť to neplatilo město, tak je to podle mě docela přemrštěná cena.

  http://moravskoslezsky.denik.cz/kultura_region/otazka-pro-starostku-ostrava-nova-ves20110504.html

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. aldik :

  Škoda, velká škoda.. původní staré, velké přístřešky pod které se vlezlo daleko víc lidí a pokud nebyli děravé, tak tam ani nepršelo, lépe se tam dalo skrýt před ostrým sluncem v létě se ruší a bude určitě jen ‚moderní‘ skleněný se všemi jeho nevýhodami(ty lze snadno odvodit z výhod původního) :-/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. balde :

  aldik: ten starý byl pěkný hnus, bezdáci, ožralové a py tam vykonávali svou potřebu a v noci pod nim radsi nikdo nestal, jedna z nejvyužívanjšíh zastávek na Ihu bude mít konečně trošku slušné prostředí

  Thumb up 2 Thumb down 2
 7. balde :

  jinak bych byl taky pro to aby každá rekonstrukce zastávky podlehala architektonické soutěží zejména v centru,

  Thumb up 6 Thumb down 0
 8. Sanju :

  Myslím, že ta zastávka by si zasloužila komplexnější řešení – jen přístřešky a zábradlí jsou málo. Přijde mi, že oproti moderním zastávkám je tam nástupní hrana nízko.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. lucas :

  spíš je zajimave že přistřešek bude i ve vitkovicich u nadraží kere je malo využivané

  Thumb up 0 Thumb down 1
 10. Rýša :

  Luděk: Ježíšmariajosef!!! Ta zastávka ve tvaru plechovky stála 1,24 mil.korun!!! Ač originální na ostravské poměry, tak přeci není možné, aby toto stálo tolik peněz!!! To přeci není normální…..
  Vše předražené na entou a kvalita ve většině případů mizerná.

  Thumb up 1 Thumb down 6
 11. balde :

  Rýša: tu plechovku ale snad platil ten který na ní má reklamu ne?

  Thumb up 5 Thumb down 1
 12. shK :

  Ano, byla to soutěž Pepsi, Pepsi zastávku budovala. Každý se mohl se svým návrhem přihlásit…

  Thumb up 3 Thumb down 1
 13. Rýša :

  balde: Ale já nepsal, že to platil ten či onen. Já se jen podivil, že něco takového může stát 1,24 miliónů. A zdejší diskuze mne utvrdila v tom, že zřejmě je vše u nás předražené i proto, že lidem je to jaksi fuk a nepozastaví se v údivu, že je něco zcela předraženo. A i proto je u nás možno stavět třeba 1km dálnice 10x dráž než v Německu, Rakousku a o kvalitě ani nemluvě. A en, kdo se tomu jen trochu podiví, je označen za blba a mínusován….

  Thumb up 1 Thumb down 3
 14. balde :

  lidi tak to jsem ještě nevidel, asi ped mesicem byly instalovány konstrukce přístřešků a od te doby se nic nedělo, ted tam nastoupili s tezkou technikou a zacali demolovat staré ostrůvky ve kterých jsou zabetonované nové přístřešky, le aby se neřeklo tak je omotali kouskem pásky, foto posílám administrátorům můžou přidat, to je fakt kocourkov toto.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Martin [msstavby.cz] :

  balde: Máme nafoceno a půjde to ven ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. robert :

  Jsem dodnes nevěděl, že existuje zastávka J. Kotase. Snad tu není nikde Gottwaldova……

  Thumb up 0 Thumb down 1
 17. Trap :

  balde:
  Přístřešky jsou placeny ze švýcarských fondů, úprava nástupiště zase z jiných evropských fondů. Hold asi schválení peněz přišlo dříve ze švýcarských

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.