Hala Polárka Frýdek-Místek

Informace jsou z února 2010, my jsme tehdy publikovali odlišné vizualizace. S projektem souvisí i výstavba obchodního centra na přilehlém pozemku, viz „Související články“ pod mapkou.

Záměrem města je vybudovat novou víceúčelovou sportovní halu, která bude součástí Multifunkčního centra ve Frýdku-Místku. Objekt Haly Polárka nahradí stávající zastaralou Víceúčelovou sportovní halu, jejíž rekonstrukce by byla ekonomicky neúnosná.

Hala je projektována pro zhruba dvě tisícovky diváků s nutným zázemím, takže kromě ledové plochy samozřejmě nechybí odpovídající sociální zařízení, šatny i restaurace s průhledy do hrací plochy, kanceláře, VIP prostory a místo pro nutné technologie a další drobné provozní prostory. Hala má protilehlé tribuny, větší má kapacitu 1438 diváků, protější 608. V prvním podzemním patře se nachází skladové prostory, ale také samostatně přístupná šestidráhová střelnice s veškerým zázemím, ve druhém nadzemním patře bude umístěna rozcvičovna a fanshop, ve čtvrtém nadzemním pak dva badmintonové kurty včetně šaten a sociálního zázemí.

zdroj: frydekmistek.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.