Demolice, Polárka a okolí

Poslední kus nosné konstrukce jde k zemi a stará sportovní hala je definitivně pryč. Zbyla jenom kupa šrotu kterou firma třídí a postupně likviduje. Na stavbě nové haly Polárka byly přeloženy sítě a probíhá příprava základových konstrukcí. V těsné blízkosti tohoto dění prochází opravou estakáda přes železniční trať a zároveň i most přes řeku Ostravici.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.