Hala Polárka – foto z výstavby

Aktuální fotografie zahájení výstavby Haly Polárka ve Frýdku-Místku.

Za fotografie děkujeme čtenáři Jakub FM !
hala polarka

hala polarka

hala polarka

Související články


Komentáře

 1. Petr :

  Furt nevím, co si o tom mám myslet. Chápu, jak argumenty pro zbourání stávající haly i pro postavení nové, ale co mě pořád zaráží je na jedné straně vyhnat dopravu z města vybudováním obchvatu a na druhé straně zhuštění dopravy díky postavení OC. Možná mají zastupitelé k dispozici dopravní studii, která porovná vliv tranzitní a místní dopravy u těchto dvou projektů, já je ale nemám, takže jsem trochu skeptický.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Nimrod :

  Jsem rád, že bude nová hala, ale kombinace zhotovitele a TDI bude asi pro investora vražedná. A to zejména z pohledu kvality…ale držím palce!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Dalas :

  To Nimrod: Copak, špatné zkušenosti s Gemem?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. jandos :

  kombinace Gemo, OSA a TDI hodně štěstí pane investore..no aspon potom může hodně reklamovat :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jirka :

  To by mě zajímalo.. Na Karolině mi nepříjde, že by bylo něco „zfušované“..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. jirka 2 :

  Dělal jsem na té stavbě monolitické konstrukce u pražké firmy pro Gemo, to jim údajně nezaplatilo 3,5 mega a mi neproplatili poslední fakturu. Mrdali jsme se tam od nevidím do nevidím, soboty ,neděle. Frajeři z Gema si z nás akorát dělali děvky pro všechno a nakonec toto. Ať celá Polárka spadne do půdorysu, jak se to během výstavby stalo s ocelovou konstrukcí střechy. O tom se ani neví, jak odvezli zraněné (naštěstí ne mrtvé) montéry do nemocnice. A celé Gemo ať zhebne.

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.