Komenského Sady

Fotografie úpravy prostoru Komenského sadů za magistrátem města Ostravy.

komenského sady

komenského sady

komenského sady

komenského sady

komenského sady

BALI

Pohled na revitalizované břehy Ostravice..komenského sady

Finální podoba
komenskeho sady ostrava

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Tady mě snad naštvalo jen to, že sotva dodělali cyklostezku od lávky na Kamenec k podchodu pod mostem Pionýrů, tak to uzavřeli…ten průchod/průjezd pro kola tam šel zachovat, protože tam už nic dělat nebudou. Provozně to vyřešit šlo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Nimrod: A jsi si jistý? Nebo jen tak plácáš? Včera jsem tam tudy jel a bylo to průjezdné, cyklostezka za radnicí po dobu stavby slouží i jako chodník.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Pavel Brynda :

  největší problém, tedy hlavně pejskařů, je takřka kompletní demontáž odpadkových košů v parku … chodit s pytlíkem hoven či jiným odpadkem přes celý park určitě moc nemotivuje lidi k udržování pořádku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Crazym: Hele, zase mi tu někdo tyká…pokud je to už průjezdé, je to fajn. Když jsem tam jel předminulou neděli, tak nebylo. Nic víc nic míň. Každý den tam nejezdím, takže jde vidět, že se stava vyvýjí. A neplácám, tak si to nechte od cesty…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Fred :

  Nimrod: mozna, kdyby ses podepsal tak ti tykat nebudou… ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Fred: Možná mu v lese neřekli o tom zvyku že v chatu pod nickama se tyká a není to nic neuctivého ani nevychovaného. Ale protože nám to nic neudělá můžeme ho oslovovat třeba Jeho Veličenstvo Lesní Pán, stačí si říct… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Jo a úplně jsem zapoměl reagovat… :-) Od začátku to bylo průchozí, vedle chodiště z mostu byl ponechán prostor kolem plotu a dokonce položena dřevěná lávka k čerstvě dostavěné cyklostezce aby chodci nechodili bahnem když je mokro. Takže plácáte Veličenstvo :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  „Jinak ano, po jarních táních apod. nové objekty na řece totálně naodpis“…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  video „Nové hřiště bude sloužit malým Ostravanům“:

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.