Geotechický průzkum Severní spoj

Správa silnic Moravskoslezského kraje vypsala veřejnou zakázku na provedení geotechnického průzkumu Silnice II/470 Ostrava-Severní spoj.

Předmětem veřejné zakázky je provedení podrobného geotechnického průzkumu (GTP) v rámci přípravy stavby „Silnice II/470 Ostrava-Severní spoj“. Výsledky průzkumných prací budou vyhodnoceny a předloženy ve formě závěrečné zprávy, přičemž budou přehlednou formou sumarizovat veškeré závěry s hodnocením geotechnických poměrů v trase silnice.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Komentáře

 1. Jiří Antonín :

  Ten měl být hotový už dávno!

  Thumb up 26 Thumb down 1
 2. Pavel :

  Jak to vypadá s napojením na Hošťálkovice z rondelu pod Hladovým vrchem? Bude město v dohledné době investovat do místní komunikace nebo tam zůstane slepé rameno rondelu pro strýčka Příhodu?

  Thumb up 6 Thumb down 1
 3. Ondřej :

  Budeš docela sranda až při biologickém průzkumu a narazí na štěrkovi lavice řeky Ostravice.. v minulosti se zde řeka dvakrát vlnila… A tak třeba použiju suť z právě demolované demolované chladící věže elektrárny Třebovice…

  Thumb up 1 Thumb down 14
 4. Jarmil Buqa :

  Ondřej:
  Jaké „štěrkovi lavice“? Jaká Ostravice? Prosím o vysvětlení.

  Thumb up 7 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.