FBI VŠB-TU – foto z výstavby

Fotografie rekonstrukce budovy D a výstavba budov F a I Fakulty bezpečnostního inženýrství Vysoké školy Báňské v Ostravě-Výškovicích.

fbi

fbi

fbi

fbi

fbi

fbi

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Někde jsem četl, že chtějí FBI i EKF sestěhovat do Poruby. Ale obě tyto fakulty se rekonstruují.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  To jsem nevěděl, že FBI sídlí v takové hrůze…???

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Karel :

  Báňské by centralizace pomohla. Na většině fakult dnes jsou obory, které do techniky tahají ekonomické disciplíny a je zbytečné mít na to na každé fakultě samostatné katedry, když by výuku zvládli kapacitně i vyučující z ekonomky. A tak by se dalo pokračovat, třeba katedra fyziky by taky na fbi být nemusela… Taky by to oživilo campus, pomohlo skomírající ústřední menze, podpořilo podnikatelský inkubátor…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. aggu :

  Vondrák se vyjádřil jasně, FBI bude na jižáku a EkF v centru.
  Každému starostovi je třeba udělat radost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Marek :

  To Karel:
  Na FBI žádná katedra fyziky není. VŠB-TUO má celoškolská pracoviště, která zajišťují výuku pro celou univerzitu. Mezi tyto celoškolská pracoviště patří např. katedra matematiky a deskriptivní geometrie a katedra společenských věd, která zajišťuje výuku jazyků, psychologie, práva apod. Fyzika, která je vyučována na FBI zajišťuje HGF. Co se týče stěhování do kampusu v Porubě, tak to bylo špatně pochopeno a interpretováno medii. To co padlo v televizi je spíše jakásik vize toho, jak by to mělo v budoucnu vypadat, nicméně situace se má tak, že akademický senát na FBI se rozhodl, že stěhovat nechce a peníze použije na rekonstrukci. Toto rozhodnutí padlo někdy v roce 2011 nebo 2012. Bohužel byly nějaké problémy s projektem a proto se s rekonstrukci začalo až v lednu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Ričí :

  Ten barák je už bez přístavby ohromně velký. To budem za chvili bezpečnostníma inženýrama přehrazovat Labe u Hřenska.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Nimrod :

  Nevíte, kdo je zhotovitel?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.