FBI VŠB-TU – foto z výstavby

Aktuální fotografie rekonstrukce bývalé ZŠ na budovu fakulty FBI VŠB-TU v Ostravě-Výškovicích.

Fotografie zaslala čtenářka Helena Urbánková. Děkujeme!

Když jsme fotili stavbu na začátku léta, nevšimli jsme si cedulky s finální podobou stavby. Nyní nám přišla fotografie i této cedulky s finální podobou a zdá se, že temné období v české architektuře – český postmodernismus – ještě neskončilo.

fbi

fbi

fbi

fbi

fbi

fbi

Související články


Komentáře

  1. aggu :

    Už rozhazovat fakulty po celé Ostravě, aby každý starosta mohl být na co pyšný, je pitomost.
    Budova deprimující.

    Thumb up 3 Thumb down 2
  2. Marek :

    Až na tu stříšku nad vstupem a pro mě subjektivní nevhodné dělení oken to jde. Tedy ještě ta barva, ale možná to chtěli připodobnit s vodou/hasiči, pak mi ale chybí i ta červená/oheň =). Asi bych dal přednost šedé/černé a žluté, ale na druhou stranu, když se tahle kombinace trochu masověji rozšíří, pak i na ni budou lidi časem alergičtí.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  3. Martin [msstavby.cz] :

    „Padesát odstínů modré“

    Thumb up 1 Thumb down 2
  4. thvari :

    jsem tam svého času dojížděl na nějakou jednu hodinu, základy ekonomie či co. nechápu proč VŠB, která má takový perfektní kampus, potřebuje jednu fakultu uprostřed sídliště ve výškovicích.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  5. miv :

    Taky mi uniká, proč se v hlavním kampusu staví budovy typu CPIT I a II, IET a VEC, přičemž fakulta FBI vzniká na opačné periferii a stavebka je také mimo campus. Myslím, že jediné nové budovy hlavního campusu VŠB, které sem jasně zapadají jsou Aula, FEI a školka.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.