Zahájení rekonstrukce komplexu STaRS

Náročnou modernizaci za více než 180 miliónů korun má před sebou čtyřicet let starý sportovní komplex Správy tělovýchovných a rekreačních služeb (STaRS) v Třinci. Stavební práce, které slavnostně odstartovaly v pátek 1. listopadu, by měly být podle předpokladů hotovy v září 2014.

Ve sportovním komplexu se nachází sportovní hala, krytý bazén, gymnastická tělocvična, tělocvičny vzpírání, zápasu, stolního tenisu, thajského boxu, dále pak sauna, fitnesscentrum, bufet spolu s šatnami, kancelářemi, technologickým a skladovým zázemím pro celý areál STaRS. Modernizace se dočkají všechny uvedené části. Největší novinkou je vybudování toboganu, který bude součástí krytého bazénu.

Příští rok budou ve stejnou dobu vrcholit i práce i na rekonstrukci knihovny a stavbě Werk arény, díky čemuž se Třinečtí dočkají moderního kvalitního zázemí pro své sportovní a kulturně vzdělávací aktivity.

hala stars trinec
zdroj: imaterial.dumabyt.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.