Demolice bytového domu Bílá 4

V Mariánských Horách probíhá demolice jednoho z domů v kolonii Červený kříž. Z vedlejšího objektu vznikne policejní služebna a byty.

Informace z veřejné zakázky:

Jedná se ocelkovou rekonstrukci neobydleného dvoupodlažního bytového domu, kde bude v přízemí služebna městské policie a ve 2.np budou tři byty. Stavba zahrnuje bourací a zdící práce uvnitř objektu, nové rozvody zdravotechniky včetně zařizovacích předmětů, vytápění a ohřev TUV včetně plynové kotelny, VZT, elektroinstalace, hromosvody, úpravy povrchů, nová plastová okna, vstupní dveře a zateplení celého domu. V rámci stavby se provede sanace suterénu a napojení dešťových vod na vsakovací vrt. Přípojky inženýrských sítí jsou stávající, kromě rekonstrukce vodovodní přípojky.
Součástí rekonstrukce domu SO-01) bude také zasakování dešťových vod (SO-04) a vybudování přilehlé komunikace a zpevněné parkovací plochy pro 21 stání (SO-02), v prostoru demolice bývalého bytového domu (SO-03), která není součástí této zakázky.

zdroj: marianskehory.ostrava.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.