Demolice budovy MZ

Demolice je v plném proudu a z budovy zbylo už jen torzo.

mz opava

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Ta budova byla v centru Opavy úplně mimo ještě že jde dolů :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jiřík: To co vyroste místo ní bude dle mého názoru mimo ještě více.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. aldik :

  Tam vlastně má být další OC v Opavě, že? Ať jsem jejich příznivcem, tak si nemyslím že se další velké OC v Opavě uživí.. navíc kousek od nové Bredy, která přímo sousedí se starou, asi už zavřenou Bredou..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Ondřej Višňa :

  Nechci hodnotit nic dopředu, obchodní centrum tam ještě nestojí. Ale z praxe a zkušeností je už do předu jasné, že tato situace vyvolává hodně otázek. Nechápu proč by se zase v Opavě mělo stavět nové obchodní centrum. Příjde mi, že vše co se v této oblasti poslední dobou dělá, je postaveno na hlavu. Chlouba Opavy, stará Breda, chátrá a je z poloviny zavřená a nová Breda vylidňuje centrum města. Nové centrum by sice možná zaplnilo město, ale nemyslím si, že by vedlo ke konkurenceschopnosti místních prodejců. Každopádně stará budova, co se teď bourá byla opravdu jako pěst na oko. Doufám, že i se samotnou Slezankou se něco provede. Ikdyž skoro všechny návrhy z dřívější doby byly skoro děsivé.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Demolice v přímém přenosu. Nepěkná budova u opavského náměstí mizí“ na idnes.cz: http://goo.gl/T5lvqd

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.